На київській конференції дієтологів обговорять, як продукти збалансованого харчування можуть допомогти уникнути багатьох захворювань

Київ, 30 травня 2016 р. — Експерт Herbalife, відомий дієтолог і гастроентеролог Олександр Мартинчук стане одним з ключових спікерів IX науково-практичної конференції «Сучасні аспекти раціонального харчування», яку 2–3 червня проведе в столиці Асоціація дієтологів України.

Олександр Мартинчук виступить із доповіддю, що буде присвячена одному з перспективних напрямків сучасної дієтології — використанню спеціальних продуктів харчування для корекції факторів ризику неінфекційних захворювань.

«Сьогодні існує певний парадокс: інформація про те, яким має бути здорове харчування, дуже широко доступна, проте на практиці такі принципи дотримуються мало. На цьому тлі на чільне місце виходять проблеми та хвороби, які асоціюються з нездоровим способом життя та незбалансованим харчуванням: ожиріння, різні метаболічні порушення. До того ж вони сприяють появі таких серйозних захворювань, як хвороби серцево-судинної системи, цукровий діабет тощо. Спеціальні продукти харчування можна ефективно використовувати для профілактики та лікування як самого ожиріння, так і його наслідків», — коментує експерт Herbalife.

Конференція відбудеться в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика за адресою: м. Київ, вул. Дорогожицька, 9. Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті Асоціації дієтологів України.

Компанія Herbalife, світовий лідер в області продуктів здорового харчування, приділяє велику увагу просвітницькій діяльності в тому, що стосується здорового способу життя. Одна з важливих завдань у цій сфері — інформувати людей по всьому світу про ефективні способи профілактики різних захворювань. Так, нещодавно компанія Herbalife публікувала рекомендації своїх експертів з профілактики серцево-судинних захворювань за допомогою активного способу життя та збалансованого харчування.

Herbalife вступила до Асоціацї дієтологів України у січні 2013 року. В рамках членства в Асоціації компанія спільно з партнерами займається популяризацією збалансованого харчування й здорового способу життя.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, яка здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована у 1980 році в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працює більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році склав $4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг в області збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися звичок здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Вікторія Рибченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: victoriary@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:+38044 545 77 07
Моб. тел.: +38050 252 20 30
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua