Herbalife привертає увагу громадськості до заходів щодо запобігання захворювань серця

Експерти Herbalife дають рекомендації щодо профілактики серцевих захворювань за допомогою активного способу життя та збалансованого харчування.

Компанія Herbalife, світовий лідер у сфері продуктів здорового харчування, приділяє велику увагу просвітницькій діяльності в тому, що стосується здорового способу життя. Одне з важливих завдань у цій сфері — інформувати людей по всьому світу про ефективні способи профілактики захворювань серця.

Директор Herbalife з охорони здоров'я та харчування доктор Джон Агвунобі зазначив три ключових рекомендації, які допоможуть зберегти серце здоровим:

  • Фізична активність. Півгодини помірних фізичних навантажень протягом дня стануть суттєвою підтримкою для серцево-судинної системи.
  • Підтримка здорового ваги. Якщо у вас є надлишкова вага або ви страждаєте від ожиріння, то схуднення може позитивно вплинути на вашу серцево-судинну систему.
  • Збалансоване харчування. Необхідно вживати в їжу різноманітні фрукти, овочі, цільнозернові крупи та молочні продукти із низьким вмістом жиру.

Будьте фізично активними

За словами Олени Говорової, олімпійського призера, заслуженого майстра спорту України з легкої атлетики та фітнес-експерта Herbalife, навіть невелика кількість щоденних фізичних вправ поліпшує здоров'я серцево-судинної системи. «Завжди краще витратити хоча б декілька хвилин на вправи, ніж не робити їх взагалі, — каже Олена. — Якщо у вас немає часу на повноцінне тренування, пообіцяйте собі виділити на фітнес принаймні 10 хвилин. Під час такої десятихвилинки варто сфокусуватися на якійсь одній частині тіла або одному типі вправ, наприклад, кардіо або розтягуваннях».

Досягніть здорової ваги та підтримуйте її

За даними Центрів з контролю та профілактики захворювань США, люди, які мають надлишкову вагу, вже у разі невеликого схуднення (на 5–10%) отримують значний позитивний ефект для серцево-судинної системи. Це стосується зниження тиску, рівнів холестерину та цукру в крові. Повне позбавлення від надмірної ваги покращує загальний стан здоров'я людини, його мобільність, енергійність, впевненість у собі та навіть настрій.

Ми — це те, що ми їмо

Здоровим харчуванням можна назвати раціон, який забезпечує збалансоване надходження в організм білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мінералів. У контролюванні ваги, про важливість якого зазначалося вище, особлива роль відводиться білку з нежирного м'яса, горіхів, бобових і круп. Дослідження дієтологів показують, що помірне збільшення білка в дієті при збереженні загальної кількості споживаних калорій допомагає скинути зайві кілограми та підтримувати вагу на оптимальному рівні.

Ще один потужний фактор запобігання серцево-судинних захворювань — це обмеження споживання солі. «Сіль утримує в організмі воду — основну складову крові, за рахунок чого підвищується тиск на судини зсередини. Крім того, натрій безпосередньо сприяє стисненню судин. Серцю в таких умовах складніше перекачувати кров, і воно швидше зношується, — розповідає Олександр Мартинчук, дієтолог і гастроентеролог, член консультаційно-наукової ради Herbalife. — Для профілактики атеросклерозу до раціону варто включати продукти, що містять Омега-3 (риб'ячий жир), який перешкоджає утворенню на стінках судин холестеринових бляшок. Джерелами Омега-3 можуть бути морська риба або спеціалізовані продукти, такі як «Гербалайфлайн». Також рекомендується вживати більше харчових волокон (клітковини), які сприяють зменшенню всмоктування холестерину та в цілому оздоровлюють дієту».

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, яка здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 року в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працює більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки в 2013 році склав $ 4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг у сфері збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися звичок здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Вікторія Рибченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: victoriary@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:+38044 545 77 07
Моб. тел.: +38050 252 20 30
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua