Із Herbalife учасники фітнес-конвенції Nike Women Weekend досягнуть кращих результатів

Компанія Herbalife спільно із зірками спорту розкриє перед учасниками одного з наймасовіших фітнес-заходів України принципи збалансованого харчування — важливий елемент активного способу життя.

Київ, 16 березня 2016 р. — Компанія Herbalife, експерт у сфері збалансованого харчування, сьомий рік поспіль виступить генеральним партнером однієї з наймасштабніших фітнес-подій у країні — щорічної фітнес-конвенції Nike. Захід, який цього року отримав назву Nike Womеn Weekend, відбудеться в Києві 19–20 березня й  збере любителів фітнесу та кращих інструкторів України та світу.

У Зоні збалансованого харчування Herbalife всі бажаючі зможуть поспілкуватися із зірками великого спорту, які розкажуть про роль збалансованого харчування для отримання кращої фізичної форми та розкриють секрети досягнення високих результатів у спорті. З цією метою в Зоні збалансованого харчування будуть організовані зустрічі з експертами Herbalife — легендою української легкої атлетики Оленою Говорової та світовим рекордсменом із силового екстриму Сергієм Конюшком.

19 березня Зону збалансованого харчування Herbalife також відвідають футболісти клубу «Шахтар» (Herbalife — офіційний партнер з харчування команди). Вони проведуть авторське тренування клубу й автограф-сесію, під час якої всі бажаючі зможуть сфотографуватися з гравцями.

У перервах між майстер-класами учасники фітнес-конвенції зможуть відновити свої сили в Зоні збалансованого харчування Herbalife за допомогою продуктів лінії спортивного харчування HERBALIFE24 і бестселера Herbalife — протеїнового коктейлю «Формула 1».

Вже сімнадцята фітнес-конвенція Nike відбудеться у київському клубі здорових задоволень «5-й Елемент». Під час заходу інструктори зі світовими іменами проведуть цілу низку майстер-класів і тренувань зі степу, аеробіки, йоги тощо. Детальна програма та список імен експертів доступні за цим посиланням.

Попередня, XVI фітнес-конвенція Nike відбулася в березні 2015 року та зібрала близько 1000 фітнес-ентузіастів. Протягом двох днів для учасників майстер-класів було приготовлено понад 3900 порцій протеїнового коктейлю Herbalife «Формула 1».

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — це міжнародна компанія, що спеціалізується на розробці й виробництві продуктів для збалансованого харчування та здорового способу життя. Herbalife була заснована в Лос-Анджелесі у 1980 році й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах по всьому світу.

Широкий спектр продуктів для збалансованого харчування, контролю ваги та персонального догляду компанії Herbalif мають у своїй основі передові наукові розробки в галузі дієтології, нутриціології та косметології. Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та правильно доглядати за собою, розробляючи високоякісні продукти, надаючи персональний сервіс освітніх послуг і створюючи атмосферу, яка надихає споживачів дотримуватися звичок здорового харчування, вести активний спосіб життя, грамотно й ефективно піклуватися про зовнішність.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Вікторія Рибченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: victoriary@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:+38044 545 77 07
Моб. тел.: +38050 252 20 30
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua