Благодійність

Благодійна діяльність Herbalife ведеться у всьому світі. Сімейний Фонд Herbalife - некомерційна організація, у фінансуванні якої беруть участь співробітники і Дистриб'ютори Herbalife. Створений в 1994 році засновником компанії Марком Хьюзом, Сімейний Фонд Herbalife надає допомогу нужденним дітям. З моменту створення Фонд перерахував 6,5 млн.дол. на різні програми для дітей, рятуючи від голоду, злиднів, надаючи можливість отримання освіти та медичної допомоги. Фонд також допомагає людям, постраждалим від стихійних лих (близько мільйона доларів було передано для допомоги жертвам стихійних лих у 2004-2005 рр., за що Фонд був удостоєний нагороди Червоного Хреста).

Casa Herbalife - одна з міжнародних програм Фонду, направлена ​​на поліпшення харчування дітей. У рамках цієї програми Фонд співпрацює з благодійними організаціями в різних країнах. Програма отримала ім'я Casa Herbalife за назвою притулку, побудованого Фондом в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) у 1998 році. У всьому світі працює понад 80 благодійних програм Casa Herbalife.

Casa Herbalife у Україні

18 грудня 2008 року в Харкові, в дитячому будинку «Гармонія», відбулася урочиста церемонія відкриття благодійної програми Casa Herbalife.

Сьогодні в дитячому будинку виховується більш ніж 60 дітей у віці від року і до 17 років.

Не залишайтеся осторонь!

Клуб 1 Євро

«Клуб 1 Євро» створений для підтримки програм Casa Herbalife (HFF), котрі спрямовані на поліпшення умов харчування дітей з груп ризику. Якщо кожен Дистриб'ютор Herbalife в нашому регіоні пожертвує суму, еквівалентну одному євро на місяць (приблизно11 гривень), Сімейний фонд Herbalife (HFF) зможе перераховувати на потреби малюків кілька мільйонів євро на рік.

Зробити пожертву дуже просто:

  • заповніть особисті дані
  • вкажіть суму і регулярність
  • натисніть кнопку «Пожертвувати зараз!»/li>

Разом з Вами ми можемо покращити життя тисяч дітей.

Приєднуйтесь зараз!