Наука

Науково – консультаційна рада

Рада незалежних експертів направляє розробки компанії Herbalife у сфері створення нових продуктів, пошуку нових ефективних інгредієнтів, тестування продуктів, а також бере участь в навчанні Дистриб'юторів Herbalife, просуванні ідеї здорового способу життя, збалансованого харчування.

Докладніше 
Науковий центр

Новий сучасний науковий центр відкритий в Herbalife Plaza у Лос-Анджелесі. Команда видатних фахівців і вчених застосовує найсучасніші технології для створення продуктів Herbalife, закріплюючи за компанією Herbalife репутацію лідера в розробці і виробництві продуктів для збалансованого харчування і контролю за вагою.

Докладніше 
Клінічні дослідження продуктів Herbalife

Що таке «клінічне дослідження»? Це вид наукового експерименту, який залучає до випробування людей. Це допомагає вивчити, оцінити та проаналізувати властивості певного продукту. Клінічне дослідження завжди науково обґрунтовано і ретельно протоколюється.

Докладніше 
Інновації

Процес розробки продукції Herbalife є безперервним і визначається цілою низкою чинників, серед яких – актуальні тенденції ринку, останні наукові розробки, а також дослідження власної команди експертів і наукових консультантів.

Докладніше 
Контроль якості

Вся продукція компанії Herbalife виробляється в суворій відповідності до встановлених стандартів якості. Herbalife прагне повністю відповідати і навіть перевершувати Принципи Сумлінного Виробництва (Good Manufacturing Practices), які представляють собою міжнародну систему норм та правил щодо виробництва лікарських засобів, медичних пристроїв, виробів діагностичного призначення, харчових добавок та активних інгредієнтів.

Докладніше 
Повний цикл виробництва

Продукти харчування та харчові добавки Herbalife розроблені і марковані в суворій відповідності до всіх встановлених законів і правил тих країн, де вони продаються. Це гарантує, що дані продукти ефективні і безпечні при використанні.

Докладніше