Повний цикл виробництва

Продукти харчування та харчові добавки Herbalife розроблені і марковані в суворій відповідності до всіх встановлених законів і правил тих країн, де вони продаються. Це гарантує, що дані продукти ефективні і безпечні при використанні.

Турбота про безпеку продуктів Herbalife починається на самому початковому етапі, коли розглядаються їх склад і формула. Тоді ж відповідні групи вчених-розробників, департамент, що займається безпекою продукції, та відділ нормативно-правових актів проводять ретельну перевірку всіх запропонованих інгредієнтів на предмет їх нешкідливості. Жоден з них не повинен бути заборонений на світовому чи регіональному рівні.

* Остаточний склад продукту і його етикетка перевіряються і оцінюються нашою внутрішньою групою експертів або юристами, щоб упевнитися в повній відповідності державним вимогам.

* Виявлені алергени, інформація про поживні властивості, а також примітки застережливого характеру вказані на всіх етикетках там, де це необхідно.

Політика управління якістю

Компанія Herbalife розробила зведення правил, які описують процедури управління якістю, складений таким чином, щоб повністю забезпечити безпеку продукції. Даному зведенню правил зобов'язані слідувати всі без винятку постачальники Herbalife.

Підприємства наших постачальників знаходяться на території США, Європи та Азії. Компанія забезпечила кожного з них зведенням правил з контролю якості та уважно тестує всю продукцію, вироблену на цих підприємствах. Вся наша сировина (включаючи рослинні інгредієнти) надходить до нас від перевірених і шанованих постачальників. На додаток до цього оцінюються Акти про аналіз сировини. Це робиться для того, щоб упевнитися в проведенні відповідного тестування в повному обсязі і в тому, що сировина, яка постачається, повністю відповідає заявленій специфікації інгредієнтів.

Сировина

Підприємства постачальників компанії Herbalife мають право купувати тільки таку сировину, яка відповідає схваленій специфікації. Акти про проведення аналізу сировини повинні бути перевірені і офіційно затверджені на предмет відповідності сировини встановленій Herbalife специфікації; контроль якості сировини здійснюється самими постачальниками.

Тестування продукції

Компанія Herbalife здійснює тестування всієї кінцевої продукції у незалежній акредитованій лабораторії, щоб переконатися в том, що продукти відповідають всім чинним законам, нормам і правилам тієї країни, де вони будуть продаватися. Формула будь-якого продукту проходить тестування, щонайменше раз на рік.