Спортивне cпонсорство

Більше 150 спортсменів і команд світового класу з усього світу використовують продукти Herbalife для досягнення оптимальної продуктивності та здобуття високих результатів. Принципи здорового збалансованого харчування та регулярні фізичні вправи лежать в основі філософії Herbalife. Herbalife з гордістю підтримує команди та атлетів, які прагнуть до найвищих перемог.

Найбільш відомі зірки спорту, з якими співпрацює Herbalife: один із найкращих футболістів світу Кріштіану Роналду, американський футбольний клуб LA Galaxy, український ФК «Шахтар» (Донецьк), російський клуб «Спартак» (Москва)


Спортсмени

Herbalife спонсорує провідних професійних спортсменів, які є відображенням прагнення компанії до досконалості, а також прихильності до здорового і активного способу життя. Спонсоровані нами спортсмени використовують продукти Herbalife® на щоденній основі, щоб поліпшити свої спортивні результати. Для цих спортсменів високоякісне і ефективне харчування є необхідністю, і компанія Herbalife пишатися тим, що являється частиною їх успіху.

Відвідайте спортивний сайт Herbalife і дізнайтеся більше про спонсорованих нами спортсменів


Спортивні команди

Будучи офіційним спонсором з харчування великої кількості команд-чемпіонів у всьому світі, Herbalife пропонує гравцям чудові продукти харчування для того, щоб вони виступали на піку своїх можливостей. Продукти Herbalife ® допомагають атлетам отримати додаткову енергію, тренуватися і виступати ефективніше, а також швидше відновлюватися.

Відвідайте спортивний сайт Herbalife і дізнайтеся більше про спонсорованих нами спортсменів

Herbalife та ФК «Шахтар» (Донецьк): Разом до нових перемог!