Стати клієнтом 38 044 393 77 51
Про програму
Відгуки
0
Використовуйте Чоловічу програму Herbalife Nutrition, щоб залишатися активними та енергійними!
 • 1

  Для збалансованого харчування

  Додайте до свого раціону Протеїновий коктейль Формула 1. Він містить легкозасвоюваний білок, клітковину і більше ніж 20 вітамінів і мінералів. Це – повноцінний прийом їжі всього за 2 хвилини!

 • 2

  Для бадьорості й посилення антиоксидантного захисту

  Трав'яний напій. Натуральні екстракти шести фітокомпонентів і кофеїн відмінно тонізують і заряджають енергією із самого ранку. Крім того, напій підсилює антиоксидантний захист організму.

 • 3

  Для нормального травлення

  Рослинний напій Алое містить натуральний алое, який підтримує природну роботу травної системи й стимулює процес травлення.

 • 4

  Для активного життя

  Формула 2. Комплекс вітамінів і мінералів для чоловіків* створено для збагачення раціону оптимальною кількістю мікронутрієнтів.

 • 5

  Для підтримання м'язової маси

  Протеїнова суміш Формула 3 – це додаткове джерело білка. Сироватковий білок і ізолят соєвого білка допомагають у формуванні м'язової тканини та забезпечують насичення на довгий час. Додайте білкову суміш Формула 3 до вашого коктейлю для отримання оптимальної кількості білка.

 • 6

  Для нормальної роботи серця

  Найтворкс*. З роками здатність організму виробляти оксид азоту знижується. Найтворкс сприяє виробленню оксиду азоту організмом, тим самим підтримуючи роботу серцево-судинної системи.

 • 7

  Для відновлення сил після тренування

  Відновлювальний коктейль Herbalife 24 містить 25 г сироваткового білка та казеїну, які сприяють нарощуванню м'язової маси й відновленню після фізичних навантажень. А комплекс вуглеводів забезпечує негайне й тривале надходження енергії.

Відгуки про продукт відсутні Залиште перший відгук, заповнивши форму зправа Поділіться вашою думкою про продукт Залишити відгук

Залиште відгук про продукт

Ваша оцінка
Ім'я
Електронна пошта
Ваш відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Найближчим часом наш менеджер перевірить і розмістить його на сайті
Відправити відгук ще

Залиште відгук про продукт

Ваша оцінка
Ім'я
Електронна пошта
Ваш відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Найближчим часом наш менеджер перевірить і розмістить його на сайті
Відправити відгук ще
* ДІЄТИЧНА ДОБАВКА. НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ