Стати клієнтом 38 044 393 77 51
Про програму
Відгуки
0
 • 1

  Для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту

  Протеїновий коктейль Формула 1. Легкий варіант збалансованого харчування протягом дня. Білок з високим ступенем засвоюваності є джерелом будівельних матеріалів для клітин травної системи, а харчові волокна в складі коктейлю допомагають поповнити нестачу овочів і фруктів у раціоні. В одній порції напою міститься до 50% рекомендованого добового споживання вітамінів.

 • 2

  Для регулювання обміну речовин

  Трав'яний напій містить екстракт чаю, кофеїн, ферменти, вітаміни та мінерали, що активізують обмін речовин і сприяють ефективному виведення токсинів.

 • 3

  Для нормалізації травлення

  Рослинний напій Алое. Сік алое допомагає підтримувати природну роботу ШКТ та позитивно впливає на засвоєння поживних речовин.

 • 4

  Для поповнення раціону харчовими волокнами

  Вівсяно-яблучний напій. Містить розчинні та нерозчинні харчові волокна, необхідні для формування здорової мікрофлори й підтримання моторної функції кишківника, що в свою чергу допомагає боротися з дискомфортом.

 • 5

  Додайте повноцінний білок

  Формула 3 Протеїнова суміш. В одній порції містяться 5 г білка і всього 23 ккал. Важливе джерело додаткового білка без зайвих калорій. Її можна додати до вашого щоденного Протеїнового коктейлю Формула 1 або до будь-якого іншого напою.

 • 6

  Для додаткової підтримки травлення

  Ім’юн бустер*. Містить натуральну добавку EpiCor® на основі ферменту дріжджів Saccharomyces cerevisiae, яка піклується про здоров’я вашої мікрофлори. Додатково продукт виступає в якості антиоксиданту.

Відгуки про продукт відсутні Залиште перший відгук, заповнивши форму зправа Поділіться вашою думкою про продукт Залишити відгук

Залиште відгук про продукт

Ваша оцінка
Ім'я
Електронна пошта
Ваш відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Найближчим часом наш менеджер перевірить і розмістить його на сайті
Відправити відгук ще

Залиште відгук про продукт

Ваша оцінка
Ім'я
Електронна пошта
Ваш відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Найближчим часом наш менеджер перевірить і розмістить його на сайті
Відправити відгук ще
*ДІЄТИЧНА ДОБАВКА. НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ