Стати клієнтом 38 044 393 77 51
Про програму
Відгуки
0
Підбадьоріться та поверніться до свого звичного ритму!
 • 2

  Для підтримання питного режиму

  Рослинний напій Алое. Сік алое вера, багатий на мікроелементи, має здатність проникати вглиб клітин у 3–4 рази швидше, ніж вода, завдяки чому допоможе підтримати водно-питний баланс і травну систему.

 • 3

  Для підвищення концентрації і працездатності

  Liftoff*. Комплекс із L-таурину, гуарани та екстракту кореня женьшеню подарує заряд бадьорості й підвищить концентрацію. Збагачений вітаміном С і вітамінами групи B, що підвищують рівень енергії. Містить у 10 разів менше калорій порівняно із популярними енергетичними напоями.

 • 4

  Підтримайте водно-сольовий баланс

  CR 7 Драйв* – гіпотонічний напій з комплексом електролітів (натрій, калій, магній) і вітамінами групи В. Створений для відновлення водного балансу в ситуаціях, що супроводжуються підвищеною втратою рідини.

 • 5

  Подбайте про серцево-судинну систему

  Найтворкс* – комплекс цінних амінокислот. Сприяє виробленню оксиду азоту, що покращує процес кровопостачання й транспортування мікронутрієнтів в організмі. Допомагає збагаченню крові киснем.

 • 6

  Забезпечте підтримку захисних сил організму

  Ім’юн Бустер*. Комплекс натуральних компонентів із соком бузини та запатентованою добавкою EpiCor® на основі ферментованих дріжджів. Захистить клітини від окисного стресу й допоможе швидше відновити гарне самопочуття.

Відгуки про продукт відсутні Залиште перший відгук, заповнивши форму зправа Поділіться вашою думкою про продукт Залишити відгук

Залиште відгук про продукт

Ваша оцінка
Ім'я
Електронна пошта
Ваш відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Найближчим часом наш менеджер перевірить і розмістить його на сайті
Відправити відгук ще

Залиште відгук про продукт

Ваша оцінка
Ім'я
Електронна пошта
Ваш відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Найближчим часом наш менеджер перевірить і розмістить його на сайті
Відправити відгук ще
* ДІЄТИЧНА ДОБАВКА. НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ