Стати клієнтом 38 044 393 77 51
Про програму
Відгуки
0
Забезпечте комплексний захист свого імунітету!
 • 1

  Для поповнення нестачі білка

  Протеїновий коктейль Формула 1. Ключовий інгредієнт – високоякісний ізолят соєвого білка – відіграє незамінну роль у формуванні клітин імунітету. Комплекс містить більше ніж 20 вітамінів і мінералів, які складно отримати зі звичайної їжі.

 • 2

  Для посилення антиоксидантного захисту організму

  Трав'яний напій на основі екстрактів чорного, зеленого чаїв і натуральних фітокомпонентів підтримує захисну функцію організму від чинників зовнішнього середовища.

 • 3

  Для підтримання ШКТ – додаткового захисного бар'єру

  Рослинний напій Алое з соком алое вера. Щоденні стреси та незбалансоване харчування можуть призводити до неприємних наслідків. Екстракт алое допоможе підтримати травну систему й корисну мікрофлору кишківника.

 • 4

  Для активації імунітету й корисної мікрофлори

  Ім’юн Бустер* – унікальний комплекс натуральних компонентів із запатентованою добавкою EpiCor® на основі ферментата дріжджів. Стимулює корисну мікрофлору, зміцнюючи захисний бар'єр імунної системи в кишківнику.

 • 5

  Підтримайте природні захисні сили організму

  Шизандра Едванс* на основі екстракту китайського лимонника, який має потужну антиоксидантну дію. Допомагає організму пристосуватися до умов навколишнього середовища та подолати втому.

 • 6

  Забезпечте оптимальний рівень мікронутрієнтів

  Формула 2*. Комплекс вітамінів і мінералів. Це поєднання 24 необхідних мікронутрієнтів для підтримання нормального функціонування організму. Використовуйте разом із Формулою 1.

 • 7

  Забезпечте підтримання серцево-судинної системи

  Найтворкс* – комплекс амінокислот для підтримання й розвитку кровоносної та імунної систем. Сприяє виробленню оксиду азоту, який покращує процес кровопостачання і транспортування мікронутрієнтів в організмі.

 • 8

  Додайте потужні антиоксиданти

  Роузгард* – комплекс антиоксидантів на основі екстракту розмарину та куркуми. Допомагає попередити передчасне старіння клітин, нейтралізувати дію вільних радикалів та забезпечити підтримку імунної функції організму.

Відгуки про продукт відсутні Залиште перший відгук, заповнивши форму зправа Поділіться вашою думкою про продукт Залишити відгук

Залиште відгук про продукт

Ваша оцінка
Ім'я
Електронна пошта
Ваш відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Найближчим часом наш менеджер перевірить і розмістить його на сайті
Відправити відгук ще

Залиште відгук про продукт

Ваша оцінка
Ім'я
Електронна пошта
Ваш відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Найближчим часом наш менеджер перевірить і розмістить його на сайті
Відправити відгук ще
*ДІЄТИЧНА ДОБАВКА. НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ