Стати клієнтом 38 044 393 77 51
Про програму
Відгуки
0
Програма забезпечить збалансоване меню для живлення серця та судин!
 • 1

  Для протеїнової підтримки організму

  Формула 1 – це збалансований низькокалорійний протеїновий коктейль. Його основний компонент – ізолят соєвого білка – будівельний матеріал для клітин та тканин організму. Він впливає на велику кількість внутрішніх процесів. Вживання соєвого білка як додатку до дієти з низьким вмістом насичених жирів сприяє зниженню ризику серцево-судинних захворювань.

 • 2

  Для підтримки роботи ШКТ

  Рослинний напій Алое підтримує природну роботу травної системи за допомогою натурального екстракту алое вера, багатого на мікроелементи.

 • 3

  Для тонусу та антиоксидантного захисту

  Трав’яний напій надасть тонус та забезпечить користю 6 фітокомпонентів: у складі екстракти зеленого та чорного чаїв, мальви, зерен кардамону, порошок квітів гібіскусу, кофеїн.

 • 4

  Додайте «корисних» жирів Омега-3

  Гербалайфлайн Макс* – джерело поліненасичених жирних кислот Омега-3, а також вітаміну E, які сприяють покращенню функціонування серцево-судинної системи

 • 5

  Забезпечте підтримання серцево-судинної системи

  Найтворкс* – комплекс цінних амінокислот: L-цитрулін підвищує концентрацію L-аргініну в організмі, а останній забезпечує вироблення оксиду азоту, важливого для циркуляції крові й підтримання еластичності стінок кровоносних судин.

 • 6

  Подбайте про зниження «поганого» холестерину

  Бета Харт*. Багатий поживними речовинами концентрат клітковини вівса, який містить бета-глюкани вівса завдяки зареєстрованій добавці OatWell. Коли ваш організм перетравлює вівсяні висівки, вивільняються молекули бета-глюканів. Вони формують гель, який зв'язує холестерин. Таким чином холестерину складніше всмоктуватися. Понад 55 наукових досліджень дійшли схожих висновків щодо того, що бета-глюкани вівса позитивно впливають на рівень холестерину в крові.

 • 7

  Додайте білка

  Протеїнова суміш Формула 3 забезпечить організм двома додатковими видами легкозасвоюваного білка за мінімуму калорій. У порції – 5 г білка.

Відгуки про продукт відсутні Залиште перший відгук, заповнивши форму зправа Поділіться вашою думкою про продукт Залишити відгук

Залиште відгук про продукт

Ваша оцінка
Ім'я
Електронна пошта
Ваш відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Найближчим часом наш менеджер перевірить і розмістить його на сайті
Відправити відгук ще

Залиште відгук про продукт

Ваша оцінка
Ім'я
Електронна пошта
Ваш відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Найближчим часом наш менеджер перевірить і розмістить його на сайті
Відправити відгук ще
* ДІЄТИЧНА ДОБАВКА. НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ