Стати клієнтом 38 044 393 77 51
Про програму
Відгуки
0
Дотримуйтесь активного способу життя з програмою Herbalife Nutrition!
 • 1

  Для компенсації дефіциту білка

  Протеїновий коктейль Формула 1 – це збалансована їжа в одній склянці: білок, вітаміни, мінеральні речовини та харчові волокна. Білок, основний компонент коктейлю, є будівельним матеріалом нашого організму й відіграє найважливішу роль у формуванні та функціонуванні кісткової тканини, сприяє її відновленню.

 • 2

  Для активності

  Трав'яний напій додасть вам енергії і бадьорості завдяки екстрактам чорного і зеленого чаїв і комплексу фітокомпонентів.

 • 3

  Для підтримання водного балансу

  Рослинний напій Алое на основі екстракту алое вера підтримає природну роботу травної системи й попередить зневоднення організму.

 • 4

  Для підтримання кісткової системи

  ЕкстраКаль Едванс*. Всього три таблетки забезпечують 100% добової норми споживання кальцію. До його складу також входять вітамін D, мідь, цинк, магній і марганець, які дають змогу кістковій тканині залишатися міцною.

 • 5

  Додайте важливі мікроелементи

  Формула 2*. Комплекс вітамінів і мінералів містить оптимальний склад мікронутрієнтів: магній сприяє нормальному функціонуванню м'язів, а кальцій покращує стан кісткової тканини.

 • 6

  Отримайте додаткове джерело білка

  Протеїнова суміш Формула 3. Комбінація двох білків є незамінною для формування кістково-м'язової тканини. В одній порції – 5 г білка і всього 23 ккал.

 • 7

  Отримайте користь оксиду азоту

  Найтворкс*. L-аргінін, ключовий компонент продукту, сприяє росту м’язової тканини, підвищенню активності та витривалості за рахунок своєї участі у виробленні оксиду азоту.

Відгуки про продукт відсутні Залиште перший відгук, заповнивши форму зправа Поділіться вашою думкою про продукт Залишити відгук

Залиште відгук про продукт

Ваша оцінка
Ім'я
Електронна пошта
Ваш відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Найближчим часом наш менеджер перевірить і розмістить його на сайті
Відправити відгук ще

Залиште відгук про продукт

Ваша оцінка
Ім'я
Електронна пошта
Ваш відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Найближчим часом наш менеджер перевірить і розмістить його на сайті
Відправити відгук ще
*ДІЄТИЧНА ДОБАВКА. НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ