Стати клієнтом 38 044 393 77 51
Про програму
Відгуки
0
Процес зниження ваги від Herbalife Nutrition стане для вас комфортним і ефективним! Для кращого ефекту додайте до раціону Дієтичні Добавки****: Термо Компліт, Цел-у-лос, Жовті таблетки, Новий клітинний активатор. Індивідуальний підбір дієтичних добавок допоможе здійснити Ваш Консультант зі здорового способу життя.
 • 1

  Для підтримання ШКТ і водного балансу

  Рослинний напій Алое з соком алое вера підтримує моторику кишківника та його корисну мікрофлору, допомагає виводити токсини і шлаки з організму, сприяє підтриманню водного балансу протягом дня.

 • 2

  Для збалансованого харчування й відчуття ситості

  Протеїновий коктейль Формула 1 – низькокалорійний і ситний прийом їжі всього за 2 хвилини, а також основа програми зниження ваги. Одна порція Протеїнового коктейлю Формула 1 забезпечить до 18,5 г високоякісного білка та дасть змогу поповнити до 24% *** його рекомендованої денної норми! Містить харчові волокна та більше ніж 20 необхідних вітамінів і мінералів.

 • 3

  Для тонусу та бадьорості

  Трав'яний напій додасть енергії і бадьорості в процесі зниження ваги завдяки екстрактам чорного і зеленого чаїв і комплексу фітокомпонентів.

 • 4

  Для додаткового білка в раціоні

  Протеїнова суміш Формула 3 – низькокалорійне джерело двох видів білка, що є незамінним для формування м'язової тканини. Забезпечить триваліше відчуття ситості й дасть змогу наситити ваш раціон додатковим білком (5 г на порцію).

 • 5

  Забезпечте повноцінний сон

  Формула 1 Вечірній коктейль – ідеальне рішення для низькокалорійної вечері або перекусу. Знижує тяжіння до вечірніх перекусів. Сприяє повноцінному сну за рахунок вмісту амінокислоти L-триптофан, яка бере участь у синтезі мелатоніну.

 • 6

  Додайте харчові волокна

  Вівсяно-яблучний напій – джерело харчових волокон (5 г у порції) для підтримання травної системи та здорової мікрофлори кишківника в процесі зниження ваги.

 • 7

  Додайте важливі мікроелементи

  Формула 2****: Комплекс вітамінів та мінералів. Забезпечте надходження необхідних мікронутрієнтів для підтримки метаболізму та нормального функціонування організму.

Відгуки про продукт відсутні Залиште перший відгук, заповнивши форму зправа Поділіться вашою думкою про продукт Залишити відгук

Залиште відгук про продукт

Ваша оцінка
Ім'я
Електронна пошта
Ваш відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Найближчим часом наш менеджер перевірить і розмістить його на сайті
Відправити відгук ще

Залиште відгук про продукт

Ваша оцінка
Ім'я
Електронна пошта
Ваш відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Найближчим часом наш менеджер перевірить і розмістить його на сайті
Відправити відгук ще

*Источник Euromonitor International Ltd; Здоровье Потребителя, издание 2021 г., в категории продуктов для контроля веса и хорошего самочувствия; по совокупной % доле розничных продаж в денежном эквиваленте, данные 2020 г.

** Клінічні випробування з використанням Протеїнового коктейлю Формула 1 і Протеїнової суміші Формула 3 тривалістю 6 місяців за участю 90 осіб. Червень, 2011 рік, НДІ харчування РАМН, Москва.

*** У разі приготування з 250 мл молока 1,5% жирності; вміст білка відрізняється залежно від смаку.

**** ДІЄТИЧНА ДОБАВКА. НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ.