Стати клієнтом 38 044 393 77 51
Про програму
Відгуки
0
Залишайтеся привабливими та активними із Жіночою програмою Herbalife Nutrition!
 • 1

  Для компенсації дефіциту білка та додаткового джерела вітамінів

  Протеїновий коктейль Формула 1. Його основний нутрієнт, білок, грає важливу роль у відновленні тканин і є джерелом енергії. У складі продукту також міститься більше ніж 20 вітамінів і мінералів, таких як вітаміни А, С, Е, цинк, кальцій тощо, необхідних для підтримки жіночого організму.

 • 2

  Для посилення антиоксидантного захисту організму

  Трав'яний напій. Антиоксидантні властивості зеленого чаю сповільнюють процеси старіння та сприятливі для шкіри. Екстракт чорного чаю стимулює обмін речовин, сприяє нормальній діяльності серця й кровоносних судин.

 • 3

  Для підтримання водного балансу

  Рослинний напій Алое на основі екстракту алое вера підтримає природну роботу травної системи й попередить зневоднення організму.

 • 4

  Для отримання оптимального рівня мікронутрієнтів**

  Формула 2. Комплекс вітамінів і мінералів містить усе необхідне для краси волосся, шкіри та нігтів і відрізняється підвищеним вмістом кальцію, вітаміну К, заліза, фолієвої кислоти і вітаміну В9, які є особливо важливими для оптимального функціонування жіночого організму.

 • 5

  Додайте до раціону кальцій, цинк і вітамін D

  ЕкстраКаль Едванс*. Потреба в кальції є особливо актуальною для жінок! Він зміцнює структуру скелета, забезпечує здоров'я зубів і нігтів, необхідний для нормальної роботи нервової системи та м'язів. Вітамін D допомагає засвоювати кальцій, сприяючи зміцненню кісткової тканини, а цинк особливо важливий для репродуктивних органів.

 • 6

  Вівсяно-яблучний напій

  Вівсяно-яблучний напій містить розчинні та нерозчинні харчові волокна, які допомагають підтримати функцію природного очищення кишківника сприяють формуванню та підтримці корисної мікрофлори.

Відгуки про продукт відсутні Залиште перший відгук, заповнивши форму зправа Поділіться вашою думкою про продукт Залишити відгук

Залиште відгук про продукт

Ваша оцінка
Ім'я
Електронна пошта
Ваш відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Найближчим часом наш менеджер перевірить і розмістить його на сайті
Відправити відгук ще

Залиште відгук про продукт

Ваша оцінка
Ім'я
Електронна пошта
Ваш відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Найближчим часом наш менеджер перевірить і розмістить його на сайті
Відправити відгук ще
* ДІЄТИЧНА ДОБАВКА. НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ.
**Використовуйте комплекс вітамінів і мінералів Формула 2 разом із Протеїновим коктейлем Формула 1.