Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Результати клієнтів

Тагирова Людмила, 60 років

У мене завжди була зайва вага. Коли мої однолітки носили 44-46 розмір одежі, у мене був 50-52 р. Я не любила ходити в магазин, щоб не називати продавцю цієї цифри. Я не любила фотографуватися, завжди ставала на задній план, ніколи не дивилася на своє відображення у вітринах. У 31 рік після пологів моя вага досягла 120 кг. Було багато спроб зниження ваги, різні дієти і т. д.

Але при цьому я розуміла, що через вагу у мене погане самопочуття – постійно боліли ноги та коліна, було важко ходити, ноги не згиналися і не розгиналися. Найстрашнішим були сходи. Коли я спускалася, здавалося, що ноги підкосяться і я покочуся вниз.

Одного разу чоловік прийшов ввечері і розповів: уяви, я не впізнав свою співробітницю, рік її не бачив, а вона схудла на 30 кг за цей час*. Давай і ми спробуємо.

Так я потрапила до клубу і консультанта Ляліної Ірини. Вага 120 кг і біологічний вік 102 роки.

За 1.5 року я знизила свою вагу на 50 кг і 177 см в обсягах*. У кожній нозі пішло по 25 см. Тепер я не повзаю, а стрибаю сходами, ношу модні речі і розумію, що значить, коли вітер дме під спідницю. З'явилося бажання жити і насолоджуватися життям, гуляти з онуками, подорожувати. Тепер я живу не в страху, а з почуттям, що попереду ще багато хорошого.


Матвієнко Юлія, 51 рік

Я прийшла до клубу 7 вересня 2014 року. Моя вага становила 99.9 кг, а біологічний вік - 78 років, як вік моєї мами.

Коли я почала ходити до клубу, то змінила сніданок і звички харчування. У мене пішло 3 кг за тиждень. Я перестала пити каву літрами, почали йти набряки, мені стало легше ходити.

За 9 місяців я схудла на 40 кг, моє самопочуття кардинально покращилося, я літаю, а не ходжу сходами*. Пішли набряки, я забула, що таке головний біль.

Я змогла надіти своє улюблене плаття і з задоволенням дивлюся на себе в дзеркало. Тепер я можу багато рухатися, лазити в мотузковому парку з дітьми. Моя мама каже мені, що я красуня.Зяблова Наталя, 40 років

Зайву вагу я набрала після другої вагітності, до цього я все життя була стрункою і з плоским животиком. З зайвими кілограмами прийшли хронічна втома і головний біль.

Я перепробувала різні методи схуднення, але нічого не виходило, тому я просто опустила руки і змирилася. Пізніше моя дочка почала ходити до клубу ЗСЖ, знизила вагу на 5 кг*. Вона запропонувала мені спробувати. Я у все це не вірила, але довірилася доньці. Так почалася моя історія зниження ваги. Перші 1,5 місяці я не бачила результату, хоча було вже мінус 10 кг. Лише зіставивши фото «до-після» я помітила, наскільки добре і пропорційно у мене змінилася вага і об'єми. Після цього, я повірила в свої сили.

За 8,5 місяців я позбулася 26 кг. Тепер мені складно всидіти на одному місці, я дуже активна, у мене покращилося самопочуття. На шопінг я ходжу з задоволенням.

Велике дякую моєму персональному консультанту Herbalife Nutrition за її професіоналізм та підтримку!

Ільїнська Ольга, 29 років

До клубу здорового способу життя я прийшла у 2016 році. Після вагітності, я мала зайві 15 кг.

Завдяки моєму консультанту, продуктам компанії Herbalife Nutrition та змінам у звичках харчування, я знизила зайву вагу.

В мене з'явилося бажання займатися спортом. Одяг у магазинах почав мені пасувати, бо раніше я вважала, що почали шити некоректні плаття.

Мій чоловік також позбувся зайвої ваги, й у нас почалось нове життя.

Перевала Микола, 45 років

До клубу я прийшов 1 грудня 2016 року за рекомендацією моєї доньки, яка у клубі знизила вагу на 11 кг*.

Мені не просто потрібно було знизити вагу. На той момент я дуже хворів, лежав у лікарні, ніхто не міг мені допомогти. Один лікар сказав, що мені потрібно просто схуднути.

Я живу за містом, але для цього я спеціально приїхав до Харкова на місяць, щоб відвідувати клуб.

Я був там кожен день і за місяць знизив вагу на 11 кг. У мене налагодився режим сну, адже раніше я ввечері лягав спати, прокидався о першій годині ночі і блукав по дому. Так само дружина помітила, що я перестав хропіти.

У січні я поїхав до Трускавця, куди щороку їздив покращити своє здоров'я. Проходячи УЗД печінки, доктор сказав, що клітини печінки почали відновлюватися, він сказав, що ніколи такого не бачив.

Сьогодні у мене мінус 23 кг за 4 місяці*. З'явилася енергія на зайняття спортом. Стали можливими біг (13 км майже щодня ) та їзда на велосипеді (40-80 км за раз). Як результат – плюс 3 кг м'язової маси.

Дякую моєму консультанту та продуктам компанії Herbalife Nutrition за моє нове життя.

Ірина Ляліна, 25 років

Я вирішила здійснити свою мрію – побачити кубики пресу. Почала ходити до тренажерної зали тричі на тиждень. Перейшла на збалансоване харчування Herbalife Nutrition та Протеїновий коктейль Формула 1 – вранці та за годину до тренування. А одразу після – коктейль «Відновлення сили».

Мені вдалося скорегувати параметри свого тіла: знизити вагу на 6 кг*, а підшкірний жир з 27% до 19%. М’язову масу збільшила на 2 кг. Я посіла четверте місце на чемпіонаті з бодібілдингу та фітнес-бікіні. І це лише початок моїх перемог!

* Любые утверждения в отношении контроля веса относятся к Программе контроля веса Herbalife, включающей, помимо прочего, сбалансированную диету, регулярные физические упражнения, ежедневное потребление необходимого количества жидкости, употребление биологически активных добавок, в случае необходимости, и достаточный отдых. Все результаты индивидуальны и могут различаться.

** Приведенные доходы и примеры продвижения бизнеса индивидуальны и не являются типичными.