Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Клінічні дослідження

Компанія Herbalife Nutrition регулярно проводить клінічні випробування своїх продуктів за допомогою провідних фахівців та інститутів по всьому світу. Всі дослідження здійснюються відповідно до етичних принципів Гельсінської Декларації, Правилами GСP (Good Clinical Practice, Належна Клінічна Практика) та діючими нормативними вимогами.

Що таке «клінічне дослідження»?

Це вид наукового експерименту, який залучає до випробування людей. Такий підхід допомагає вивчити, оцінити і проаналізувати властивості певного продукту. Клінічне дослідження завжди науково обґрунтоване і ретельно протоколюється. На перше місце при цьому ставиться принцип пріоритету прав, безпеки та здоров'я випробуваного над інтересами науки і суспільства. Випробуваний може бути включений в дослідження тільки на підставі добровільної інформованої згоди.

Як правило, в клінічне дослідження залучаються 2 групи випробуваних. Це потрібно для отримання порівняльних даних. Тестова група використовує продукт, який цікавить дослідників, в той час як інша група використовує схожий, або відмінний за своїми властивостями засіб. У процесі дослідження представники обох груп уважно спостерігаються до, під час та після закінчення дослідження.