Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Клінічне дослідження коктейлю Формула 1 у США

Мета дослідження - підтвердити ефективність збагачених білком замінників їжі як засобів схуднення і підтримки оптимальної маси тіла. Керівник - Жаопінг Лі, доктор медичних наук, заступник голови департаменту клінічного харчування Каліфорнійського університету.

Дослідження проводилося протягом 12 тижнів; в ньому було задіяно 85 осіб із надмірною вагою. Учасники були розділені на дві групи і повинні були замінювати протеїновим коктейлем Формула 1 два прийоми їжі протягом дня. Випробовувані в першій групі використовували для заміни їжі стандартну порцію (2 ложки суміші) коктейлю Формула 1, тоді як учасники другої групи харчувалися подвоєною порцією коктейлю.

За 12 тижнів учасники дослідження втратили в середньому по 4 кг, довівши ефективність використання білкових коктейлів для контролю ваги. Однак ті з досліджуваних, хто отримував подвійну порцію білка, втратили більше жиру, ніж ті, хто був обмежений стандартною порцією.

Випробування засвідчило, що порівняно із їжею із стандартним білковим вмістом вживання збагачених білком замінників їжі не тільки сприяє помітно кращим результатам для схуднення, а й дає змогу знижувати вагу за рахунок більшої втрати жирових відкладень, а не м'язової маси. Результати клінічного дослідження були опубліковані в серпневому номері «Nutrition Journal» (Журнал клінічного харчування). Більш детально з результатами випробування можна познайомитися за посиланням: www.nutritionj.com/content/7/1/23