Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Клінічне дослідження продукту Niteworks

У квітні 2010 року в Лос-Анджелесі завершилося дослідження ефективності Niteworks. Аргінін допоміг велосипедистам старшого віку поліпшити спортивні результати

Велосипедисти-аматори віком старші ніж 50 років поліпшили свої спортивні показники в результаті тритижневого використання продукту, що містить аргінін, - такі результати отримали фахівці в ході дослідження, оприлюдненого в «Міжнародному товаристві спортивного харчування» (International Society of Sports Nutrition).

"З віком здатність людини витримувати фізичні навантаження знижується, що призводить до зниження щоденної активності і в підсумку негативно позначається на якості життя", - зазначає Луїджі Граттон, віце-президент компанії Herbalife Nutrition з медичних питань та освіти.

16 чоловіків велосипедистів у віці від 50 до 73 років були довільним чином розподілені на 2 групи. Перша група вживала біологічно активну добавку до їжі (продукт Niteworks компанії Herbalife Nutrition), що містить 5,2 грами L-аргініну. Друга група вживала плацебо (добавку, що за зовнішнім виглядом нагадує продукт першої групи, але не містить активної речовини). Обидві групи спортсменів-аматорів продовжували тренуватися в звичайному режимі 3 тижні, протягом яких тривало дослідження.

Після вказаного часу в учасників першої групи, які вживали біологічно активну добавку до їжі, що містила L-аргінін, було зафіксовано підвищення анаеробного порогу - точки, коли лактат (сіль молочної кислоти) починає накопичуватися в крові, приводячи до втоми.

"Аргінін бере участь у виробництві оксиду азоту в організмі, - говорить професор Луї Ігнарро, лауреат Нобелівської премії і один із творців продукту Niteworks. - Водночас оксид азоту впливає на поліпшення показників під час виконання фізичних вправ, оскільки благотворно впливає на судинну систему".

З віком виробництво оксиду азоту в організмі скорочується, тому дослідники припускали, що прийом аргініну може підтримати виробництво оксиду азоту на прийнятному рівні і підвищити фізичну продуктивність. Анаеробний поріг випробовуваних оцінювали до та після дослідження, що тривало 3 тижні. У тих учасників випробування, які використовували біологічно активну добавку до їжі, що містить аргінін, анаеробний поріг збільшився на 16,7% вже після першого тижня і залишався на цьому рівні протягом всього часу дослідження. Анаеробний поріг учасників з другої групи, які приймали плацебо, не зазнав жодних змін.

"Таким чином, результати дослідження свідчать про потенційну роль аргініну в підвищенні працездатності у людей похилого віку, - зазначив Граттон. - А це може означати можливість вести більш активне насичене життя".

Продукт Niteworks був створений на основі дослідження професора Луї Ігнарро, який у 1998 році отримав  Нобелівську премію за роботу із вивчення впливу окcіда азоту на серцево-судинну систему. Луї Ігнарро є членом Науково-консультаційної ради Herbalife Nutrition.