Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Клінічні дослідження продуктів Herbalife Nutrition в Росії

Програма зниження ваги із використанням продуктів Herbalife Nutrition є більш ефективною  порівняно зі стандартною низькокалорійною дієтою. Тепер це підтверджено дослідженням НДІ харчування РАМН, проведеного на базі Клініки.

Результати клінічного дослідження НДІ харчування РАМН підтверджують, що програма зниження ваги з використанням продуктів харчування Herbalife Nutrition - протеїнового коктейлю "Формула 1" і протеїнової суміші "Формула 3" - є більш ефективною порівняно зі стандартною низькокалорійною дієтою. За результатами дослідження ці продукти схвалені Національною Асоціацією дієтологів і нутриціології. 

Мета дослідження, що тривало протягом 6 місяців і охоплювало 90 осіб, полягала в оцінці клінічної ефективності та переносимості дієт, що містять високобілкові замінники їжі і застосовуються для зниження маси тіла в осіб із ожирінням і надлишком маси тіла.

У цілому випробування ефективності продукції проводилося в три етапи: відбір учасників, програма зниження ваги і фаза контролю ваги. У дослідженні взяли участь люди у віці від 21 до 60 років, що страждають на зайву вагу, але не мають серйозних проблем зі здоров'ям і інших протипоказань (вагітність, прийом препаратів для зниження ваги, втрата  більше ніж 6 кг ваги за півроку, що передували дослідженню тощо) .

Дослідники оцінювали вплив продукції Herbalife Nutrition на масу тіла, рівень артеріального тиску, склад тіла і біохімічні показники крові під час вживання. Важливим додатковим аспектом стало вимірювання переносимості, приїдаємості і безпеки застосування.

Результати клінічного дослідження підтверджують, що програми зниження ваги з використанням продуктів Herbalife Nutrition «Формула 1» і «Формула 3»  порівняно зі стандартною низькокалорійною дієтою є більш ефективними для зниження жирової маси тіла, зменшення охоплення талії, а також забезпечують більш комфортний процес схуднення, а саме: насичення і відсутність почуття голоду.

Дослідження «Оцінка клінічної ефективності та переносимості дієт, що містять високобілкові замінники їжі і застосовуються для редукції маси тіла в осіб із ожирінням і надлишком маси тіла. Рандомізоване контрольоване клінічне дослідження програми корекції маси тіла Herbalife», проведене на базі НДІ харчування РАМН, стало вже четвертим за рахунком науковим обгрунтуванням ефективності продукції компанії. Так, позитивну дію харчових добавок було доведено в Німеччині (Університет Ульма), США (Центр харчування людини при Каліфорнійському університеті) і Кореї (Національний Університет Сеула).

Посібник НАДН «Ефективність та безпечність білкових замінників їжі в низькокалорійних дієтах для пацієнтів із надлишковою масою тіла та ожирінням»