Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Контроль якості

Вся продукція компанії Herbalife Nutrition виробляється у суворій відповідності до встановлених стандартів якості.

Виробництво продукції Herbalife Nutrition відповідає вимогам Міжнародних практик виробництва, у тому числі GMP (Good Manufacturing Practice), які представляють собою міжнародну систему норм та правил виробництва лікарських засобів, біологічно активних (дієтичних) добавок, медичних виробів, харчової продукції, а також вимог системи менеджменту безпеки харчової продукції «Аналіз ризиків в контрольних критичних точках» HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point ).

Система HACCP — це сукупність організаційної структури документів, виробничих процесів та ресурсів, необхідних для реалізації концепції, що передбачає систематичну ідентифікацію, оцінку та управління факторами, що істотно впливають на безпеку продукції. У ЄС, США, Канаді, Австралії та інших розвинених країнах система HACCP є обов’язковою для усіх харчових та прирівняних до них підприємств. З жовтня 2012 року HACCP стала обов’язковою системою при виробництві харчової продукції в Україні. Департамент Забезпечення якості Herbalife Nutrition забезпечує відповідність продукції високим стандартам якості та вимогам безпеки у відповідності до міжнародних Правил організації виробництва та контролю якості.

Компанія Herbalife Nutrition діє у відповідності до законодавств тих країн, де поширена наша продукція. Відділ Ліцензування забезпечує контроль за відповідністю продукції необхідним регуляторним вимогам, а також здійснює підтвердження відповідності продукції у формі державної реєстрації, декларування і сертифікації (з прикладами Ви можете ознайомитися за посиланням). В рамках державної реєстрації , відділ Ліцензування взаємодіє з органами виконавчої влади, у тому числі з Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба), експертними установами: ДУ «Інститут громадського здоров'я ім. О. М. Марзєєва Національної академії медичних наук України», а також акредитованими випробувальними лабораторіями.

На сьогодні компанія є активним учасником великої кількості промислових, торгових та суспільних організацій, засновником Міжнародного Альянсу асоціацій виробників дієтичної/харчової продукції (IADSA), членом Всесвітньої Асоціації Прямих Продажів, Української Асоціації Прямих Продажів, асоціації АЕВ (Асоціація Європейського Бізнесу) та AmCham (Американська торговельна палата в Україні).