Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Що таке прямий продаж

Що таке прямий продаж?

Прямі продажі зародилися в кінці дев'ятнадцятого століття. У наші дні це індустрія, яка динамічно розвивається, в якій працюють як провідні світові бренди, так і невеликі компанії.

Спектр товарів і послуг, що пропонується покупцям через канал прямого продажу, включає ювелірні вироби, посуд, біологічно активні добавки, косметику, господарські товари і навіть продукти в області енергетики і страхування. Загальний річний обсяг виручки компаній прямих продажів перевищує 180 млрд. Доларів США. Сьогодні в цій індустрії задіяно понад сто мільйонів чоловік.

Перевага для споживачів

На відміну від роздрібної торгівлі, в прямих продажах просування товару або послуги відбувається не в стаціонарних точках, а під час особистого спілкування. Консультанти прямих продажів налагоджують тісні особисті стосунки з потенційними клієнтами, роблять детальну презентацію товару, а також здійснюють його доставку та надають гарантію. У століття розвитку соціальних мереж, коли споживачі все більше цінують власний час та індивідуальний підхід, такий персоніфікований сервіс набуває особливої актуальності.

Перевага для консультантів

Мільйони людей у всьому світі роблять свій вибір на користь прямих продажах. Одним подобаються товари і послуги компаній, і вони хочуть придбати їх зі знижкою. Інші вирішують запропонувати друзям, родичам і знайомим взяти участь у реалізації товарів і отримують комісійні від їх продажу. Найбільш успішні консультанти розширюють свій бізнес шляхом створення мережі незалежних розповсюджувачів і роблять повноцінну кар'єру в цій індустрії. Витрати на відкриття незалежного бізнесу прямих продажів незрівнянно малі порівняно із франчайзингом, а ризики − мінімальні.

Herbalife Nutrition 

Herbalife Nutrition належить до трійки провідних компаній прямих продажів у світі і є лідером у сфері збалансованого харчування і здорового способу життя. Наша продукція представлена в більш ніж 95 країнах. Її якість неодноразово отримувала високу оцінку експертного співтовариства. З моменту вступу до Міжнародної асоціації прямих продажів Herbalife неухильно дотримується її Етичного кодексу, який покликаний захистити права споживачів і забезпечити умови чесної конкуренції.

Бізнес-модель Herbalife − одна з найефективніших в індустрії прямих продажів. Близько 73% обігу компанії повертається до Незалежних партнерів у вигляді виплат і винагород. Компанія надає найсучасніші навчальні програми, серед іншого й міжнародні тренінги за участю провідних світових експертів, постійний зворотний зв'язок, рекламну та інформаційну підтримку.