Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Виробництво

На цьому етапі ми створюємо із сировини необхідні формули продуктів.

Більшість із них виробляється на флагманському підприємстві Herbalife - Центрі інновацій та виробництва в місті Вінстон-Салем (США). Крім нього, Herbalife працює в тісній співпраці і з іншими найбільшими підприємствами - Fine Foods, Італія, Liotécnica Tecnologia em Alimentos, Бразилія, що займаються виробництвом інгредієнтів і сировини.

Ретельний аналіз якості

На партнерських об'єктах, як і на підприємствах Herbalife, проводиться суворий і ретельний аналіз якості, щоб перевірити відповідність готових формул усім вимогам компанії. Ми уважно стежимо за тим, чи була пройдена та чи інша перевірка, контролюємо якість і склад кожної партії.

Виробничі об'єкти по всьому світу

Чим більше розширюється і розвивається компанія, тим більше можливостей відкривається перед нами. Уже зараз Herbalife має безліч виробничих об'єктів у всьому світі, зокрема в Китаї, Німеччині, Індії та інших країнах.

Талановита команда фахівців

Наша талановита команда фахівців і вчених із найрізноманітніших галузей щодня працює над створенням унікальних продуктів і не перестає дивувати своїми розробками. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому.