Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Сировина

Відібравши ідеальні за всіма показниками інгредієнти, ми приступаємо до їх обробки.

Ми дуже уважно ставимося до вибору, створення і підготовки інгредієнтів для наших продуктів.

Високоякісна сировина

Кожна складова вимагає певної технології: соєві боби перетворюють на знежирені пластівці, з листя алое видобувається гель і сік, а сухе і подрібнене чайне листя вимочують у гарячій воді до отримання екстракту. Так наші інгредієнти перетворюються на високоякісну сировину.

Багатоступеневий етап тестування

На кожному етапі виробництва ми проводимо багатоступеневе тестування, щоб забезпечити відповідність наших продуктів жорстким вимогам Herbalife і всім вимогам Належної виробничої практики (GMP).

Зокрема, на стадії переробки сировини ми проводимо її хімічний і якісний аналіз на концентрацію вітамінів і корисних компонентів, а також контролюємо її чистоту і безпечність.

Ультрасучасні наукові розробки

Вчені та фахівці під керівництвом Девіда Хибера, доктора медицини, Голови Науково-консультаційної ради Herbalife, Директора Центру харчування людини при Каліфорнійському університеті (США), а також Луї Ігнарро, члена Науково-консультаційної ради Herbalife і лауреата Нобелівської премії *, використовують ультрасучасні наукові розробки на кожній стадії нашої роботи.

* Фонд Нобеля є самостійною організацією і не дає будь-яких експертних оцінок продукції Herbalife®.