Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Клуб здорового способу життя *

У більшості випадків людині, яка починає знижувати вагу, немає до кого звернутися, проконсультуватися і отримати підтримку. У Клубі Консультант з питань здорового способу життя бачиться з Вами щодня, оптимізує і персоналізує програму харчування, проводить всі необхідні вимірювання, постійно підтримує і мотивує вас.

Консультант познайомить вас із принципами збалансованого харчування і, в першу чергу, з принципами збалансованого сніданку. Збалансований сніданок забезпечує організм всіма необхідними поживними речовинами для досягнення найкращих результатів. Сніданок є найбільш важливою трапезою, і від нього залежить контроль ваги і наше самопочуття протягом усього дня. День за днем ​​Консультант проводить заміри параметрів вашого організму і відстежує динаміку їх зміни, щоб процес втрати зайвих кілограмів проходив комфортно і безпечно для вас.

Стежити за своєю фігурою набагато приємніше в теплій і дружній атмосфері!

У Ранковому клубі ви зможете знайти своїх друзів, отримати заряд бадьорості на цілий день і здобути шикарну фігуру!
Гладшати наодинці або знижувати вагу разом?
5 СКЛАДОВИХ УСПІХУ:
  1. Тематичні зустрічі, присвячені принципам збалансованого харчування в рамках Клубу або Групи підтримки. Регулярність зустрічей забезпечує формування нових харчових звичок для довготривалого результату. **
  2. Робота в Групі. Результати кожного з учасників стимулюють усіх інших.
  3. Продукти збалансованого харчування забезпечують організм необхідними поживними речовинами. Спеціалізовані продукти харчування на науковій основі - розумне доповнення до щоденного меню.
  4. Консультант з питань здорового способу життя завжди доступний, і його головна мета - ваш результат. Він розробить персоналізовану програму харчування, враховуючи особливості вашого організму, буде мотивувати і підтримувати вас.
  5. Відвідування клієнта на дому допомагає скласти список продуктів для походу до магазину і долучити до збалансованого харчування всю сім'ю.
Щоб знайти Клуб здорового способу життя у вашому місті, заповніть форму заявки, і з вами зв'яжеться Консультант, який відповість на всі ваші запитання.
Заповніть заявку
* Відповідно до правил поведінки Незалежних партнерів Гербалайф, Клуби здорового способу життя є спільнотами, що об'єднують групи людей, які цікавляться питаннями збалансованого харчування. Вони не є магазинами або точками роздрібної торгівлі, ресторанами або підприємствами, які організовують «їжу на винос». Займатися роздрібною торгівлею продуктами Гербалайф у приміщенні клубу заборонено.
** Будь-які твердження щодо контролю ваги стосуються Програми контролю ваги Гербалайф, що включає, крім іншого, збалансовану дієту, регулярні фізичні вправи, щоденне споживання необхідної кількості рідини, вживання біологічно активних добавок, в разі потреби, і достатній відпочинок. Всі результати є індивідуальними й можуть бути різними.
Якщо ви налаштовані на зміни і хочете бути активними і енергійними, вам потрібен чіткий план. План харчування і план тренувань. І в цьому вам допоможуть Групи активного способу життя Herbalife.

Це не просто групи однодумців, завжди готових підтримати і надихнути вас, але і постійний розвиток, корисна інформація від експертів Herbalife і регулярні фізичні навантаження.
Подивитися відео -вправи

Як проходять фітнес-зустрічі в Групі активного способу життя?

Це групові зустрічі, включені до програми абонемента Клубу здорового способу життя. Вони враховують ваш персональний рівень підготовки*.
Рекомендується проконсультуватися з лікарем перед внесенням змін до режиму харчування, заняттями фізичними вправами або участю в програмі корекції ваги.Це - тренування, які кожен може виконувати в своєму власному ритмі, самостійно обираючи час для відпочинку.

Заняття часто проходять на відкритому повітрі: в парку, лісі або сквері. Це є дружні зустрічі в колі однодумців, об'єднаних спільними цілями.

Щоб приєднатися до Групи активного способу життя у вашому місті, заповніть заявку
Заповніть заявку