Стати клієнтом 38 044 393 77 51

На шляху до забезпечення глобальної продовольчої безпеки: Herbalife Nutrition подає перший звіт про соціальну відповідальність

Будьте в курсі подій
Підписуючись на поновлення, я підтверджую, що прочитав і згоден
з умовами передачі інформації

28.12.2021

2020_Impacts_Infographic.jpg

На шляху до забезпечення глобальної продовольчої безпеки:

Herbalife Nutrition подає перший звіт про соціальну відповідальність

Для досягнення мети сталого розвитку ООН «Нульовий голод» у 2020 році компанія здійснила більш ніж 3,8 мільйона акцій, спрямованих на покращення харчування людей у всьому світі.

Herbalife Nutrition, провідна міжнародна компанія збалансованого харчування, опублікувала свій перший Звіт про глобальну відповідальність за 2020 рік. У документі наголошується на прагненні компанії сприяти прогресу та сталому розвитку по всьому світу та здійснювати соціальні, екологічні та благодійні ініціативи на благо людей та навколишнього середовища. Для досягнення поставленої мети Herbalife Nutrition планує здійснити 50 мільйонів акцій на 50-річний ювілей компанії, який святкуватиметься у 2030 році.

Програми корпоративної соціальної відповідальності Herbalife Nutrition реалізуються за трьома основними напрямками: розширення доступу населення Землі до якісних продуктів харчування, відкриття нових бізнес-можливостей Незалежним Партнерам та турбота про навколишнє середовище. Перші 3,8 млн. акцій, здійснених у 2020 році, включають:

  • Пожертвування спільно з Фондом Herbalife Nutrition Foundation (HNF)(1) понад 975 000 продуктових наборів сім'ям та громадам.

  • Переробка понад 766 000 кг упаковки та інших матеріалів.

  • Спільно з HNF надання допомоги понад 367 000 бенефіціарів через некомерційні партнерства.

Коментує Джон Агвунобі, Генеральний директор Herbalife Nutrition:

«Турбота про людей та довкілля є основою як нашої повсякденної діяльності, так і довгострокової стратегії зростання. Наш перший звіт про глобальну соціальну відповідальність свідчить про нашу прихильність до цих принципів і створює заділ на майбутнє».

Проекти у регіоні Європа, Близький Схід, Африка та Індія, здійснені Herbalife Nutrition у 2020 році:

  • Надання 1 мільйона доларів 41 партнерській організації через Фонд HNF для підтримки харчування дітей.

  • Підтримка виробників сільськогосподарської продукції в Нігерії, Кенії, ПАР, Гані та Зімбабве через Фонд розвитку Африки (USADF) з метою забезпечення продовольчої безпеки у регіоні.

  • Покращення харчування понад півмільйона жінок та дітей у штаті Джаркханд на сході Індії у партнерстві з асоціацією «Врятуйте дітей».

1Фонд Herbalife Nutrition (HNF) – це громадська благодійна організація, а не дочірня чи афілійована компанія Herbalife Nutrition. HNF приєднується до Herbalife Nutrition у певних благодійних ініціативах. Детальну інформацію про пожертвування HNF дивіться у Додатку до звіту за 2020 рік.

  • Популяризація серед жителів Європейського Союзу (ЄС) раціонального харчування через збільшення частки білка в раціоні. Компанія є учасником двох проектів, що фінансуються ЄС - Smart Protein та Project INCREASE. У рамках цих програм компанія співпрацює з усіма зацікавленими сторонами, включаючи наукові організації, університети та владу ЄС з метою підвищення поінформованості населення Європи щодо позитивного впливу білків рослинного походження на здоров'я людини.

  • Переробка картонної упаковки, яка усунула необхідність у термозбіжній плівці і, як очікується, скоротить використання упаковки та пластику на 19,5 тонн на рік. З 2019 року також було скорочено кількість картону, що використовується для відвантаження продукції, на 80%, або на 12 500 кг на рік.

Довідка:

Herbalife Nutrition (NYSE: HLF) – глобальна компанія, яка з 1980 року змінює життя людей за допомогою продуктів харчування для здорового та активного способу життя, та відкриває нові бізнес-можливості для своїх Незалежних Партнерів. Сьогодні продукція Herbalife Nutrition реалізується у більш ніж 90 країнах. Компанія пропонує високоякісні продукти харчування, розроблені на основі наукових досягнень та за допомогою Незалежних Партнерів забезпечує клієнтам індивідуальний супровід та надихає на здоровий та активний спосіб життя. У рамках своєї глобальної кампанії з викорінення голоду Herbalife Nutrition сприяє забезпеченню населення продуктами харчування та навчає здоровому способу життя.

1Фонд Herbalife Nutrition (HNF) – це громадська благодійна організація, а не дочірня чи афілійована компанія Herbalife Nutrition. HNF приєднується до Herbalife Nutrition у певних благодійних ініціативах. Детальну інформацію про пожертвування HNF дивіться у Додатку до звіту за 2020 рік.