Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Скинути зайве: Herbalife Nutrition допоміг схуднути фіналісту «Майстер-Шеф. Професіонали» Аліку Мкртчяну

Будьте в курсі подій
Підписуючись на поновлення, я підтверджую, що прочитав і згоден
з умовами передачі інформації

20.07.2020

Відомий кухар, фіналіст першого сезону телепроекту «Майстер-Шеф. Професіонали», якого глядачі полюбили за гостре почуття гумору і неперевершену харизму, кинув виклик собі: не просто схуднути, а навчитися харчуватися правильно та збалансовано. Досягнути поставленої мети Аліку допомогла компанія Herbalife Nutrition.

Протягом 3,5 місяців з героєм працювала Консультант з харчування, а також гуру фітнесу та експерт Herbalife Nutrition Андрій Нестеров.

Алік Мкртчян до

Алік Мкртчян до

Своє перетворення герой розпочав з ваги 100 кг. За час проекту траплялося різне, адже Алік тісно пов'язаний з їжею, більшість часу він проводить в оточенні апетитних, ароматних запахів і смачних страв, йому постійно доводиться стикатися зі спокусами, він змушений багато дегустувати – така специфіка роботи. Окрім того, під час проекту Алік пройшов випробування карантином та змінив місце роботи, зіткнувся зі складнощами побудови режиму дня... Але, незважаючи на ні на що, харчувався за системою Herbalife Nutrition, чітко виконував рекомендації свого консультанта з харчування та тренувався – спочатку у клубі під керівництвом фітнес-експерта Herbalife Nutrition Андрія Нестерова, а згодом через запровадження карантинних обмежень – в домашніх умовах. В результаті чого, під час фінального зважування вага показала цифру 84 кг. Таким чином, за 3,5 місяці Алік схуднув на 16 кілограмів.

Алік Мкртчян после

Алік Мкртчян после

Зазначимо, що по завершенню проекту герой не зупинився на досягнутому, а продовжує успішну трансформацію з допомогою продуктів Herbalife Nutrition та консультанта з харчування.