Стати клієнтом 38 044 393 77 51

«Мій перший кілометр»: фініш 2018

Будьте в курсі подій
Підписуючись на поновлення, я підтверджую, що прочитав і згоден
з умовами передачі інформації

01.11.2018

28.jpg


Соціальна ініціатива компанії Herbalife Nutrition «Мій перший кілометр», що пропагує здоровий спосіб життя і спорт серед марафонців-початківців, успішно відбулася у 2018 році. Захід для новачків бігу пройшов у п’яти містах країни в рамках шести марафонів та півмарафонів. 

«Мій перший кілометр» стартував під час квітневого марафону у Києві, після чого естафету підхопили Дніпро, Львів та Одеса. Заключні забіги 2018-го відбулися у Києві та Запоріжжі. 

26.08.jpg


Примітно, що від міста до міста кількість учасників забігу на коротку дистанцію збільшувалася. Так, один кілометр в шести забігах подолало понад 900 спортсменів-аматорів. Очолила народний старт в усіх містах призер олімпійських ігор і фітнес-експерт Herbalife Nutrition Олена Говорова. Легенда української легкої атлетики щоразу проводила для учасників забігу «Мій перший кілометр» передстартову розминку, ділилася порадами, як правильно бігти, та вела за собою групу бігунів. 

Дніпро-20.05.jpg


«Мені дуже приємно спостерігати, як від міста до міста кількість людей, бажаючих приєднатися до наших забігів, збільшується, - каже Олена Говорова. - Марафонська дистанція - довга і важка. Але все починається з усвідомленого першого кроку, а точніше, з першого кілометра. Участь в забігу зміцнює віру у власні сили і безмежні можливості нашого організму. А такі ініціативи, як "Мій перший кілометр" допомагають прищепити українцям звичку до ЗСЖ. Я дуже рада, що є частиною цього великого руху».

Киев-07.jpg


Підводячи підсумки проекту, реалізованого в 2018 році, організатори підкреслюють, що «спортсмени пройшли все - холод, дощ, вітер, літню спеку. Показово - все більше українців має бажання вести здоровий спосіб життя, хоче виходити на офіційні старти, збиратися з однодумцями і надихатися своїми маленькими й великими перемогами. Їм потрібен тільки невеликий поштовх », - кажуть в Herbalife.

Львов-10.06.jpg


Всього в шести забігах «Мій перший кілометр» в 2018 році взяло участь понад 900 новачків. Цикл міні-забігів продовжиться у 2019 році. 

Полтава-02.09.jpg

Харьков-18.04.jpg