Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Україна обирає Herbalife Nutrition: компанія вшосте отримала дві нагороди «Вибір року»

Будьте в курсі подій
Підписуючись на поновлення, я підтверджую, що прочитав і згоден
з умовами передачі інформації

10.12.2018

ChoiceOfTheYear2018_brandwall_0174.jpg


Компанія Herbalife Nutrition отримала першість на престижному міжнародному фестивалі-конкурсі «Вибір року - 2018» в двох номінаціях: «Краща програма для корекції і зниження маси тіла» та «Кращі дієтичні добавки». Цього року український споживач вже вшосте поставив компанії найвищу оцінку!

Конкурс щорічно визначає кращі в масштабах країни товари і послуги шляхом всеукраїнського дослідження споживчих переваг та експертної оцінки якості товарів. І перемоги Herbalife Nutrition у «Вибір року» свідчать про високу оцінку продукції компанії українськими споживачами.

COTY_2018_0317.jpg


Пам'ятні відзнаки «Вибір року» були вручені директору компанії Herbalife Nutrition
Україна Тетяні Серебряник та маркетинг менеджеру Юлії Овсянниковій на урочистій церемонії нагородження, яка відбулася 8 грудня 2018 року в Києві.

«Премія “Вибір року” показує ступінь обізнаності громадян про бренд, про продукти компанії, - зазначає Тетяна Серебряник. - Наші спільні зусилля з Незалежними Партнерами Herbalife з просування ідей збалансованого харчування знаходять своє відображення, в тому числі, у вигляді нагород такого авторитетного конкурсу. Це важливо. Оскільки дозволяє зрозуміти, що напрямок, в якому рухається компанія, вірний».

IMG_3344.jpg