Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Herbalife Nutrition – Генеральний партнер конференції «Сучасні аспекти раціонального харчування»

Будьте в курсі подій
Підписуючись на поновлення, я підтверджую, що прочитав і згоден
з умовами передачі інформації

20.05.2019

IMG_8654.jpg

14-15 травня 2019 року у Києві пройшла головна подія української галузі дієтології – XII науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні аспекти раціонального харчування». Захід відбувся за участю Міністерства охорони здоров'я України, Асоціації дієтологів України, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Групи компаній «МедЕксперт» та Національного університету біоресурсів та природокористування України. Традиційно, Генеральним партнером конференції стала компанія Herbalife Nutrition.

IMG_8663.jpg


В рамках конференції виступили 50 спікерів, відбулися цікаві та актуальні доповіді, лекції, симпозіуми, під час яких розглядалися питання негативних наслідків нездорового харчування, як одного з ключових чинників ризику виникнення неінфекційних хвороб. Окрім того, спікерами події були висвітлені напрямки і проблеми використання харчових добавок для забезпечення здорового способу життя людини, у медицині, спорті, забезпечення та контроль їх якості.

IMG_8558.jpg


Для участі в конференції до Києва із Тель-Авіву завітав спеціально запрошений гість – Йонатан Яром, Доктор медицини, володар Ступеню зі Спортивної медицини, Член Науково-консультаційної ради Herbalife Nutrition. У своїй доповіді «Харчові добавки у спортивному харчуванні» Йонатан Яром відповів на питання, важливості та безпечності таких добавок, а також акцентував увагу відвідувачів на продукції H24 від Herbalife Nutrition.

IMG_8328.jpg


Також з доповіддю «Роль харчування та дієтичних добавок в лікуванні дисліпідемії» виступив кандидат медичних наук, доцент, лікар-дієтолог, експерт науково-консультаційної ради Herbalife Nutrition та експерт компанії Олександр Мартинчук. Поміж іншого, він розповів про важливість жирних кислот Омега-3 у щоденному раціоні людини.

IMG_7981.jpg


Як відзначили в Herbalife Nutrition: «Конференція «Сучасні аспекти раціонального харчування» піднімає актуальні питання правильного, здорового і збалансованого харчування. Захід близький до принципів, поглядів та філософії Herbalife Nutrition, адже наша компанія активно просуває і популяризує серед усіх верств населення здоровий, активний спосіб життя та збалансоване харчування».

IMG_7772.jpg

IMG_7220.jpg