Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Herbalife Nutrition – генеральний партнер конвенції Nike+ Training Club 2019

Будьте в курсі подій
Підписуючись на поновлення, я підтверджую, що прочитав і згоден
з умовами передачі інформації

29.03.2019

PIR-_2861.jpg


Herbalife Nutrition десятий рік поспіль виступив генеральним партнером однієї з наймасштабніших фітнес-подій у країні – конвенції Nike+ Training Club. Цього року захід відзначив своє 20-річчя!

Мета Herbalife Nutrition – сприяти просуванню здорового способу життя, доводячи, що це не тільки корисно, але весело та цікаво.

PIR-_2786.jpg


«Herbalife Nutrition давно об'єднав зусилля з Nike для популяризації здорового і активного способу життя в Україні. Адже збалансоване харчування, фізична активність і команда однодумців – ось рецепт, за допомогою якого людина завжди зможете бути в кращій фізичній формі! Ці фактори об'єднані на конвенції. Тому підтримка Nike+ Training Club – це ще один вагомий крок у досягненні нашої мети», – каже фітнес-експерт Herbalife Nutrition Андрій Нестеров.

PIR-_3456.jpg


Цього разу фітнес-вихідні в рамках щорічної конвенції Nike+ Training Club пройшли з небувалим для України розмахом, зібравши неймовірну аудиторію: більш, ніж 1500 відвідувачів. Вперше під одним дахом виступили понад 20 іноземних фахівців світового масштабу, проведено 100 майстер-класів. Найбільш затребувані презентери світу й України поділилися з учасниками конвенції безцінним досвідом з найпопулярніших на сьогодні напрямків в фітнесі: функціональний тренінг, степ, аеробіка, йога, пілатес, кросфіт, духовний розвиток, спорт і вагітність, харчування та реабілітація.

PIR-_0794.jpg


В рамках конвенції виступили найвпливовіші презентери Європи: Remy Huleux (Франція), Per Markussen (Норвегія), Alessandro Oliveri (Італія), Anton Todorov (Болгарія-Німеччина), Iva Mojziskova (Чехія), Kamil Zasada (Польща) та інші. Зі своїми програмами виступили також фітнес-експерти Herbalife Nutrition. Андрій Нестеров провів інтенсивне тренування «Dynamic life with Herbalife», а Олена Говорова під час майстер-класу «Everyday fitness from Herbalife Nutrition» продемонструвала вправи, які допомагають завжди залишатися в тонусі.

У перервах між майстер-класами учасники фітнес-конвенції з задоволенням відновлювали сили в Зоні збалансованого харчування Herbalife Nutrition за допомогою продуктів лінії спортивного харчування HERBALIFE24 і продукту-бестселера компанії – протеїнового коктейлю «Формула 1». Фото з події за посиланням Facebook

PIR-_0274.jpg

PIR-_0255.jpg

PIR-_0118.jpg