Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Herbalife Nutrition і ФК «Шахтар» продовжили співробітництво

Будьте в курсі подій
Підписуючись на поновлення, я підтверджую, що прочитав і згоден
з умовами передачі інформації

10.10.2019

foto_HN_SHakhter_6.JPG

ФК «Шахтар» і світовий експерт в області збалансованого харчування компанія Herbalife Nutrition оголошують про продовження співпраці. Як і раніше, Herbalife Nutrition виступатиме в якості Офіційного Партнера з харчування ФК «Шахтар».

Herbalife Nutrition успішно співпрацює з ФК «Шахтар» з 2012 року. За цей час фахівці в галузі спортивної медицини та експерти компанії спільно з лікарями команди брали участь в інтеграції продуктів для збалансованого харчування Herbalife Nutrition в раціон футболістів – для досягнення ними чудових спортивних результатів і підтримки ідеальної фізичної форми.

 «Для нас партнерство з ФК «Шахтар» – це набагато більше, ніж просто виконання умов, прописаних в контракті. За довгі роки роботи з клубом у нас склалися по-справжньому близькі, дружні стосунки. І ця співпраця допомагає нам просувати головні цінності Herbalife Nutrition – активний і здоровий спосіб життя та збалансоване харчування. Для нас важливо, щоб всі команди і атлети, з якими компанія взаємодіє в усьому світі, поділяли ці переконання і разом з Herbalife Nutrition досягали ще кращих результатів», – говорить Тетяна Серебряник, директор Herbalife Nutrition Україна.

                                                                                 ph-(93).jpg

За словами головного тренера ФК «Шахтар» Луїша Каштру: «Завдання «Шахтаря» – перемагати в кожному матчі та ставати чемпіоном не лише в Україні, а й досягати висот у Єврокубках. Впевнений, що партнерство зі світовим експертом в області збалансованого харчування, компанією Herbalife Nutrition, допоможе нам наблизитися до здійснення поставлених цілей».

 Артур Глущенко, начальник медичної служби ФК «Шахтар», підкреслив, що продукти Herbalife Nutrition відповідають найвищим вимогам, які пред'являються до харчування спортсменів, а також мають всю супровідну документацію, в тому числі й антидопінгові сертифікати:

 ph-(95).jpg

«За роки партнерства продукти компанії Herbalife Nutrition зарекомендували себе з кращої сторони. Збалансоване спортивне харчування дозволяє підтримувати фізичну форму футболістів в оптимальному стані, а якість продуктів Herbalife Nutrition, в тому числі їх відповідність антидопінговим правилам, за 7 років жодного разу не викликала нарікань. Радий продовженню договору».

 Зазначимо, що гравці клубу вживають продукти Herbalife Nutrition за згодою і під контролем Луїша Каштру і Артура Глущенко. Але у кожного футболіста є свої уподобання.

 ph-(107).jpg

«Коктейль “Відновлення сили” – один з кращих продуктів спортивної лінійки Herbalife24. Він відмінно сприяє прискореному відновленню м'язів після навантажень. Мені подобається шоколадний смак. П'ю його після тренувань та ігор, відчуваю себе чудово», – розповів Тарас Степаненко, півзахисник ФК «Шахтар».

 Згідно з умовами нової угоди, компанія продовжує забезпечувати футбольний клуб функціональним харчуванням в основних товарних категоріях (спортивне харчування, спеціалізовані харчові продукти для спортсменів, біологічно активні добавки та ін.) на умовах ексклюзиву. Зберігається також можливість реалізації рекламних активностей: наявність банерів на домашньому стадіоні команди «Металіст» (Харків) під час футбольних матчів, розміщення логотипу Herbalife Nutrition на офіційному сайті футбольного клубу і всієї поліграфічної продукції, а також реклама на зовнішніх носіях. Компанія Herbalife Nutrition отримує права на проведення промо-кампаній на території домашнього стадіону футбольного клубу, використання зображень гравців основного складу команди, проведення фото- та відеозйомок футболістів і лікаря команди, участь деяких гравців у внутрішніх заходах компанії. Сума контракту не розголошується.

 ph-(134).jpg

Спонсорство футбольних команд є частиною глобальної соціальної програми Herbalife Nutrition, спрямованої на просування здорового і активного способу життя. В усьому світі більше 190 спортсменів і команд використовують продукцію Herbalife Nutrition. Серед них – світова футбольна зірка Кріштіану Роналду, який є п'ятикратним переможцем премії «Золотий м'яч» і чотириразовим володарем «Золотої бутси», володарем кубка Чемпіонату Європи і чотириразовим переможцем Ліги чемпіонів УЄФА.

 ph-(81).jpg

---

Herbalife Nutrition – світова компанія в області харчування, мета якої робити світ більш здоровим і щасливим. Місія компанії, починаючи з 1980-х років – змінити життя людей шляхом використання висококласних харчових продуктів і програм харчування. Herbalife Nutrition пропонує високоякісні продукти з науково доведеною ефективністю, індивідуальну роботу з Незалежними Партнерами Herbalife Nutrition і підтримку спільноти, яка надихає клієнтів вести більш здоровий і активний спосіб життя.

Продукти харчування Herbalife Nutrition, продукти для контролю ваги, енергетичні і фітнес-продукти, а також косметичні засоби по догляду за шкірою поширюються через Незалежних Партнерів більш ніж в 90 країнах.

Herbalife Nutrition підтримує некомерційну організацію Herbalife Nutrition Foundation, яка допомагає громадським організаціям забезпечувати населення здоровим харчуванням.

Компанія особливо пишається тим, що є спонсором більш ніж 190 всесвітньо відомих спортсменів, спортивних команд і заходів в усьому світі.

У штаті компанії більше 8 300 співробітників в усьому світі. Щоб дізнатися більше, відвідайте IAmHerbalife.com.

 ФК «Шахтар» – заснований у 1936 році і є найуспішнішим українським футбольним клубом за останнє десятиліття. За свою 83-річну історію ФК «Шахтар» завоював чимало нагород. Серед них – престижний європейський трофей Кубок УЄФА (2009).

Досягнення ФК «Шахтар»: чемпіон України (2002, 2005, 2006, 2008, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2017, 2018, 2019), володар Кубка України (1995, 1997, 2001, 2002, 2004, 2008, 2011, 2012, 2013, 2016, 2017, 2018, 2019), Суперкубка України (2005, 2008, 2010, 2012, 2013, 2014, 2015, 2017).

Міжнародною федерацією футбольної історії і статистики (IFFHS) ФК «Шахтар» визнаний клубом, який досяг найбільшого прогресу в період з 2001 по 2010 рік.

Президент ФК «Шахтар» – Рінат Ахметов (з жовтня 1996 року), генеральний директор – Сергій Палкін, головний тренер – Луїш Каштру.