Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Herbalife Family Run: сімейна миля для харків'ян

Будьте в курсі подій
Підписуючись на поновлення, я підтверджую, що прочитав і згоден
з умовами передачі інформації

31.05.2019

14 квітня в Харкові в рамках Zhytlobud-1 Kharkiv International Marathon відбувся сімейний забіг на дистанцію 1 миля Herbalife Family Run. На старт вийшло понад 3000 професіоналів і бігунів-початківців, а чисельність команди Herbalife Nutrition перевищила 500 осіб.

JOE_4183.jpg

Учасники харківського сімейного забігу пройшли серйозну підготовку до дистанції. Відомий український фітнес-тренер, експерт Herbalife Nutrition Андрій Нестеров за тиждень до старту провів для них корисне тренування. Під час заняття він продемонстрував правильну техніку бігу, дав рекомендації щодо харчування та підтримки водного балансу до, під час і після пробігу, а також з відновлення організму після фізичних навантажень. Розповів про те, як правильно підготуватися до забігу, щоб подолати себе, добігти до фінішу і отримати від цього задоволення.

JOE_4254.jpg

Перед головним стартом Андрій Нестеров провів для учасників 15-хвилинну розминку.

«Головний результат цього забігу – віра людей у ​​власні сили і можливості, –  каже Андрій Нестеров. – Всі дебютували гідно, жодна людина не зійшла з дистанції. Ми йшли однією великою зеленою хвилею, яка випромінювала потужну енергію й радість. Сподіваюся, під час наступних марафонів на старт вийде ще більше людей. Адже участь в сімейному забігу – це прекрасна можливість долучитися до здорового способу життя! Тому я дуже радий бути частиною цього руху. І, звичайно, із задоволенням продовжу ділитися особистим досвідом, а також власним прикладом популяризуватиму здоровий та активний спосіб життя».

JOE_4459.jpg

JOE_4629.jpg

JOE_4765.jpg