Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Herbalife Family Run: від кілометра до милі!

Будьте в курсі подій
Підписуючись на поновлення, я підтверджую, що прочитав і згоден
з умовами передачі інформації

31.05.2019

7 квітня у Києві в рамках масштабної спортивної події Nova Poshta Kyiv Half Marathon стартував перший сімейний забіг Herbalife Nutrition у 2019 році на дистанцію 1 миля (1,6 км) – Herbalife Family Run.

IMG_6798.jpg

В рамках спортивних змагань в 2017 і 2018 роках компанія Herbalife Nutrition успішно реалізовувала соціальну ініціативу «Мій перший кілометр» – цикл міні-забігів, що пропагують здоровий спосіб життя і спорт серед початківців марафонців. 

IMG_6936.jpg

Цього року Компанія, відповідаючи сучасним трендам активного способу життя, змінила формат ініціативи. Тепер це забіг, в якому можуть взяти участь цілі родини. Змінилася і сама дистанція – відстань збільшилася до милі (1,6 км). 

IMG_7222.jpg

Свою милю в рамках київського напівмарафону подолала рекордна кількість бігунів – понад 400 осіб. Учасників сімейного забігу підтримала зірка української легкої атлетики, бронзовий призер Олімпійських ігор і фітнес-експерт Herbalife Nutrition Олена Говорова. Перед стартом вона провела 15-хвилинний Workout - тренування.

IMG_7414.jpg

«Вже третій рік я готую і підтримую учасників міні-забігів, – каже Олена. – У кожному місті за кілька днів до головного старту проходить велике тренування. Вчу бігунів-початківців азам бігу, розповідаю про його вплив на здоров'я людини, ділюся порадами, як правильно підготуватися і бігти, як уникнути травм під час пробіжок, як підібрати кросівки для бігу. І бачу результат – багато учасників, подолавши свою першу міні-дистанцію, приходять до регулярних занять спортом. Я пишаюся, що я є частиною бігового руху разом з Herbalife Nutrition. Тому готова і далі ділитися досвідом і знаннями, щоб внести свою лепту в популяризацію здорового способу життя». 

IMG_7856.jpg