Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Herbalife Family Run в Дніпрі об'єднав 240 чоловік!

Будьте в курсі подій
Підписуючись на поновлення, я підтверджую, що прочитав і згоден
з умовами передачі інформації

20.06.2019

Всеукраїнський сімейний забіг Herbalife Family Run пройшов 26 травня в рамках Interpipe Dnipro Half Marathon. Дистанцію 1 миля (1,6 км) подолало 240 початківців і досвідчених бігунів.

Dnepr2.jpg
В цьому році Herbalife Family Run, який стартував уже в п'яти містах, об'єднав майже 1800 чоловік. Готує і підтримує учасників сімейного забігу призер олімпійських ігор і фітнес-експерт Herbalife Nutrition Олена Говорова. Дніпро не став винятком – тут Олена провела цикл підготовчих тренувань, під час яких продемонструвала бігунам-початківцям ази правильного бігу, розповіла про його вплив на здоров'я людини, поділилася порадами, як правильно підготуватися і бігти, як уникнути травм під час пробіжок, який підібрати одяг, а також мотивувала починати і не здаватися.

Dnepr4.jpg
«Наші міні-забіги вже увійшли в традицію і в цьому році стали по-справжньому сімейним святом. Ідеї ​​здорового способу життя, яких дотримується Herbalife Nutrition, під час подібних заходів втілюються в життя. Я пишаюся, що я є частиною бігового руху разом з Herbalife Nutrition. Тому готова і далі ділитися досвідом і знаннями, щоб внести свою лепту в популяризацію здорового способу життя», – говорить Олена.

Dnepr5.jpg
Попереду ще чотири сімейних старти. Кожен, хто хоче випробувати сили і подолати разом з родиною свою милю на шляху до здорового способу життя, може приєднатися до команди однодумців і пробігти Herbalife Family Run в рамках майбутніх марафонів.

Dnepr3.jpgDnepr1.jpg