Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Herbalife Family Run: Запоріжжя та Суми прийняли естафету!

Будьте в курсі подій
Підписуючись на поновлення, я підтверджую, що прочитав і згоден
з умовами передачі інформації

31.05.2019

27 квітня в Запоріжжі, а 5 травня в місті Суми пройшов сімейний забіг на дистанцію 1 миля (1,6 км) – Herbalife Family Run. Ініціатор забігу – Herbalife Nutrition – вже третій рік поспіль активно підтримує біговий рух в Україні, виступаючи партнером зі спортивного харчування міських марафонів і півмарафонів.

 IMG__1257.jpg

Бігова культура країни розвивається і вдосконалюється. Цей вид спорту набуває все більшої популярності. Проекти Herbalife Nutrition йдуть в ногу з часом. В рамках спортивних змагань в 2017 і 2018 роках компанія успішно реалізовувала соціальну ініціативу «Мій перший кілометр» – цикл міні-забігів, що пропагують здоровий спосіб життя і спорт серед марафонців-початківців. Цього року Herbalife Nutrition, відповідаючи сучасним трендам активного способу життя, змінив формат ініціативи. Тепер це забіг, в якому можуть взяти участь цілі родини. Змінилася і сама дистанція – відстань збільшилася до милі (1,6 км). Дана дистанція є офіційною спортивною дисципліною, на якій Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій реєструє світові рекорди.

 0231.jpg


У Запоріжжі в забігу, який пройшов в рамках «Нова Пошта марафон», взяло участь понад 85 осіб – дорослі і діти. Сімейне спортивне свято зібрало не тільки бажаючих позмагатися в бігу, але і уболівальників, які підтримували бігунів на всій дистанції. У місті Суми Herbalife Family Run пройшов під час «Нова Пошта напівмарафон» і об’єднав 80 людей.


Відзначимо, що учасники вийшли на дистанцію добре підготовленими. Спеціально для них зірка української легкої атлетики, бронзовий призер Олімпійських ігор і фітнес-експерт Herbalife Nutrition Олена Говорова провела цикл тренувань.

 IMG__1040.jpg

Офіційне відкриття циклу сімейних стартів пройшло в столиці 7 квітня. Естафету підхопили Харків, Запоріжжя і Суми. Попереду – ще 5 міст! Кожен, хто хоче випробувати сили і подолати разом з родиною свою милю на шляху здорового способу життя, може приєднатися до команди однодумців і пробігти Herbalife Family Run в рамках майбутніх марафонів: 26.05 – у Дніпрі, 9.06 – у Львові, 01.09 – в Полтаві, 15.09 – в Одесі, 22.09 – у Чернігові.

0822.jpg