Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Рецепт щастя від Herbalife Nutrition

Будьте в курсі подій
Підписуючись на поновлення, я підтверджую, що прочитав і згоден
з умовами передачі інформації

29.03.2019

IMG_5413.jpg

В рамках щорічної Nike фітнес-конвенції Herbalife Nutrition провела спеціальний захід для блогерів і ЗМІ Pre-Party Workout «Заряджайся щастям» і поділився рецептом відновлення особистого балансу щастя після довгої зими.

Як відомо, в холодний період року у нас зменшується вироблення гормонів радості – ендорфіну і серотоніну. Але за вікном – весна. Значить, прийшов час відновлювати баланс щастя. Провідний фітнес-тренер України, експерт Herbalife Nutrition Андрій Нестеров, впевнений: «Щоб бути щасливим, необхідно бути здоровим! «Що ми їмо?», «Як ми їмо?» і «Коли ми їмо?» – це головні питання, від яких залежать наше самопочуття, тонус, настрій і рівень енергії. Спорт також створює відчуття задоволеності, позитивно впливає на нашу самооцінку і заряджає енергією».

IMG_5670.jpg


Під час заходу фітнес-експерт Herbalife Nutrition провів інтенсивне тренування, завдяки якому гості зарядилися потужною енергією і гарним настроєм.

«Гормон радості ендорфін виробляється в організмі не на початку тренування, а через півгодини, – зазначив Андрій. – І стан легкості триває близько двох годин. Тому 30-хвилинна ранкова розминка – це кращий спосіб зарядитися енергією і гарним настроєм на весь день. Цікавий факт: годинне заняття фітнесом підвищує концентрацію ендорфіну в організмі в 10 разів! Але також дуже важливо розуміти, що заняття спортом повинні приносити задоволення, а не забирати сили. Виберіть найбільш комфортний для вас вид спорту: аеробіка, пілатес, йога, біг, плавання, тренажерний зал... Головне – робіть те, що вам подобається, заряджає вас позитивними емоціями та енергією».

Також фітнес-тренер підкреслив, що саме правильне харчування відіграє найважливішу роль в підвищенні рівня гормону радості. Якщо раціон людини не збалансований, він отримує недостатньо вітамінів, через що рівень гормону радості в організмі знижується. Тому, в першу чергу, потрібно харчуватися усвідомлено, а значить – збалансовано.

IMG_5355.jpg

 «Для нормального функціонування організм повинен отримувати всі види поживних речовин: білки, жири, вуглеводи, вітаміни і мікроелементи. Також важливо дотримуватися режиму харчування. Складаючи раціон, важливо враховувати, що саме білок є будівельним матеріалом для нашого організму, він прекрасно втамовує відчуття голоду і забезпечує нас енергією. Я для себе знайшов кращу систему харчування – це продукти від Herbalife Nutrition. Радує, що компанія подбала і про харчування для спортсменів! Так, для людей, які ведуть активний спосіб життя і займаються спортом, Herbalife Nutrition пропонує особливі продукти – лінійку збалансованого харчування HERBALIFE24, розроблену спеціально для спортсменів. Це – готові рішення, розроблені з урахуванням особливих потреб до, під час і після тренувань, які сприяють кращому досягненню результатів», – поділився з гостями Андрій Нестеров.

Після основного тренування, блогери приготували для себе коктейль Відновлення сили. Зробили це незвичним способом: для того, щоб запустити блендер, гостям довелося потрудитися. Адже електроенергію вони виробляли за допомогою педального велогенератора: крути педалі – збивай коктейль!

Рецепт Herbalife Nutrition з 10 інгредієнтів, який допоможе сформувати звичку бути щасливим:
1. Усвідомлене життя "тут і зараз".
2. Визначення і досягнення правильно поставлених цілей.
3. Здоровий спосіб життя, правильне харчування.
4. Відпочинок і подорожі.
5. Заняття улюбленою справою.
6. Хобі, творчість.
7. Уміння прислухатися до себе і не тікати від своїх почуттів.
8. Сміх і посмішка.
9. Нові знання, враження, навички.
10. Прийняття помилок як позитивного життєвого досвіду.

 «Пам'ятайте, люди, які ведуть здоровий спосіб життя, більш енергійні, більше встигають, краще себе почувають, щасливі самі та заряджають щастям оточуючих. Харчуйтеся збалансовано, регулярно виконуйте фізичні вправи, і ви будете дивитися на світ позитивно, незважаючи ні на що!», – підсумував фітнес-експерт Herbalife Nutrition, Андрій Нестеров.

IMG_5531.jpg