Стати клієнтом 38 044 393 77 51

У Львові Herbalife Family Run об’єднав понад 200 учасників

Будьте в курсі подій
Підписуючись на поновлення, я підтверджую, що прочитав і згоден
з умовами передачі інформації

20.06.2019

9 червня 2019 року під час Molokiya Lviv Half Marathon відбувся сімейний забіг Herbalife Family Run. Спортивне свято зібрало понад дві сотні бігунів різного віку, з різною фізичною підготовкою.

Lvov1.jpg

На старт вийшли навіть люди поважного віку, батьки з маленькими дітлахами на руках та у візочках. Кожен учасник достойно подолав відстань 1,6 км – хтось швидше, хтось повільніше, - але жодна людина не зійшла з дистанції. Адже учасники львівського сімейного забігу мали серйозну підготовку до змагань. Відомий український фітнес-тренер, експерт Herbalife Nutrition Андрій Нестеров провів для них цикл тренувань. Під час занять він продемонстрував правильну техніку бігу, дав рекомендації щодо харчування та підтримки водного балансу до, під час і після бігу, а також розповів про правильне відновлення організму після фізичних навантажень.

 Lvov2.jpg

Перед стартом для учасників сімейного забігу експерт Herbalife Nutrition провів 15-хливилинну розминку, а також сам подолав милю, підтримавши бігунів.

Lvov3.jpg

«Переконаний, що такі змагання згуртовують сім’ї, бо заради спільної перемоги рідні здатні на неймовірні спортивні досягнення. А ідеї здорового способу життя, яких дотримується Herbalife Nutrition, під час подібних заходів втілюються в життя. Тому я дуже радий бути частиною цього руху», – говорить Андрій.

Lvov4.jpg

Попереду ще три сімейних старти. Кожен, хто хоче випробувати сили і подолати разом з родиною свою милю на шляху до здорового способу життя, може приєднатися до команди однодумців і пробігти Herbalife Family Run в рамках майбутніх марафонів. Найближчі забіги стартують у Полтаві 1 вересня та в Одесі 15 вересня. 

Долучайтеся! 

Lvov5.jpg