Стати клієнтом 38 044 393 77 51

«Вибір року – 2019»: Herbalife Nutrition сьомий раз признаний кращим!

Будьте в курсі подій
Підписуючись на поновлення, я підтверджую, що прочитав і згоден
з умовами передачі інформації

17.12.2019

В Україні підвели підсумки міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року». Компанія Herbalife Nutrition сьомий раз стала переможцем в номінаціях «Краща програма зниження маси тіла» та «Кращі дієтичні добавки».

Конкурс щорічно визначає кращі в масштабах країни товари і послуги шляхом всеукраїнського дослідження споживчих переваг та експертної оцінки якості товарів. І перемоги Herbalife Nutrition у «Вибір року» свідчать про високу оцінку продукції компанії українськими споживачами.

173_Alex.jpg

«Нагорода “Вибір року” цінна для будь-якого виробника. Для Herbalife Nutrition дуже важливо, що рівень довіри до продукції компанії залишається високим протягом багатьох років. Хочу підкреслити, що всенародне визнання і довіра до наших продуктів – це спільна заслуга роботи компанії та її Незалежних Партнерів. Ми разом активно виступаємо за ідеї збалансованого харчування, здорового і активного способу життя. І нагороди такого високого рівня доказують, що ми рухаємося в правильному напрямку. Це надихає і стимулює підвищувати планку для самих себе», - коментує Тетяна Серебряник, директор Herbalife Nutrition Україна.

IMG_0874.JPG

Пам'ятні відзнаки «Вибір року» були вручені директору Herbalife Nutrition
Україна Тетяні Серебряник та фітнес-експерту компанії Андрію Нестерову на урочистій церемонії нагородження, яка відбулася 7 грудня 2019 року в Києві.

Choice-of-the-year_2019_1090.jpg