Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Партнерство в Україні

Юрій Ковриженко. Професійний шеф-кухар та телеведучий
Юрій Ковриженко. Професійний шеф-кухар та телеведучий
Навчався в кращих кулінарних школах Європи, в тому числі в Ferrandi (Париж), Ecole Ritz Escoffier (Париж), Basque Culinary Center (Сан-Себастьян) і IFSE (П’ємонт, Турин). Регулярно представляє Україну на міжнародних конгресах, серед яких: Slow Food Terra Madre 2016 і 2018 у Турині, World Gourmet Summit 2017-2018-2019 у Сингапурі і Chefs World Summit 2017-2018-2019 у Монте-Карло, спікер фестивалю Gastreet 2018, та на міжнародному кулінарному фестивалі Cuisine у Каїрі 2019 році. У 2017 р. був нагороджений у Сингапурі Global Chef Awards за внесок у розвиток гастрономії. Також Юрій співпрацює з Міністерством закордонних справ України, як посол української кухні в інших країнах світу.
Футбольний клуб «Шахтар» (Донецьк)
Футбольний клуб «Шахтар» (Донецьк)
ФК «Шахтар» (Донецьк) – один із найтитулованіших клубів українського футболу, який розпочав свою історію у травні 1936 року.

ФК «Шахтар» виступає у Прем'єр-лізі чемпіонату України, являється володарем Кубку УЄФА 2009 року, дванадцятикратним чемпіоном України, тринадцатикратним володарем Кубка України, восьмикратним володарем Суперкубка України, постійний учасник Ліги Чемпіонів УЄФА.

ФК «Шахтар» прагне бути послом українського футболу в світі й міжнародного футболу – в Україні, таким чином розвиваючи футбольну культуру в нашій країні.

А поза межами поля ФК займає активну соціальну позицію. Створений клубом некомерційний фонд Shakhtar Social, втілює в життя проекти, основними напрямки яких базуються на темах здоров'я, освіти, гендерної рівності, соціального залучення та благодійності.

Починаючи з 2012 року ФК «Шахтар» успішно співпрацює Herbalife Nutrition, який є офіційним партнером з харчування команди. За цей час фахівці в галузі спортивної медицини та експерти компанії спільно з лікарями клубу брали участь в інтеграції продуктів для збалансованого харчування Herbalife Nutrition в раціон футболістів – для досягнення ними чудових спортивних результатів і підтримки ідеальної фізичної форми.