Вхід для Незалежних партнерів

ЗМІ про нас

Будьте в курсі подій
Підписуючись на поновлення, я підтверджую, що прочитав і згоден
з умовами передачі інформації
«Дієтика» в стилі Herbalife Nutrition «Дієтика» в стилі Herbalife Nutrition

«Дієтика» в стилі Herbalife Nutrition

У жовтні 2018 року вийшов спеціальний номер популярного журналу «Дієтика», головною героїнею якого стала українська легкоатлетка, володарка бронзової медалі Олімпійських ігор в Сіднеї, фітнес-експерт Herbalife Nutrition Олена Говорова. На кожній сторінці журналу «Дієтика» - цікаві, яскраві, захоплюючі матеріали: відверте інтерв'ю з Оленою Говорової, цикл вправ для домашнього заняття від гуру фітнесу та експерта Herbalife Nutrition Андрія Нестерова, поради з правильного харчування від члена Науково-консультаційної ради Herbalife Nutrition Олександра Мартинчука, поради з догляду за шкірою восени від beauty-експерта Herbalife Nutrition Юлії Левінсон та багато іншої корисної інформації.
Олена Говорова на «Русском радио» Олена Говорова на «Русском радио»

Олена Говорова на «Русском радио»

Міні-марафон «Мій перший кілометр» - це не тільки оптимальний варіант для новачків з точки зору фізичного навантаження, але і хороша можливість побувати на святі ЗСЖ. Як правильно підготуватися до забігів, де шукати мотивацію і як зробити біг здоровою звичкою розповіла фітнес-експерт Herbalife Nutrition Олена Говорова в ефірі «Русского радио».
Олександр Мартинчук на ТРК «Україна» Олександр Мартинчук на ТРК «Україна»

Олександр Мартинчук на ТРК «Україна»

Літо - це шашлики і відпочинок від повсякденної рутини, які можуть привести до набору ваги. Як правильно скористатися перевагами літніх продуктів розповість Олександр Мартинчук, член Науково-консультаційної ради Herbalife Nutrition в програмі «Ранок з Україною» (ТРК «Україна»)