Стати клієнтом 38 044 393 77 51

ЗМІ про нас

Будьте в курсі подій
Підписуючись на поновлення, я підтверджую, що прочитав і згоден
з умовами передачі інформації
«Галерея краси»: як змінити себе зовні та зсередини «Галерея краси»: як змінити себе зовні та зсередини

«Галерея краси»: як змінити себе зовні та зсередини

Нещодавно завершився третій сезон унікального реаліті-шоу «Галерея краси», яке змінює життя людей. Протягом трьох місяців герої проходили нелегкий шлях боротьби з собою, перетворюючись не тільки зовні, але і внутрішньо. Проект сезону 2021 р. запам'ятався яскравими історіями успіху і новими відкриттями.

Як все відбувалося, в інтерв’ю каналу «Клатч Онлайн» розказала консультант з харчування проекту «Галерея краси» та Незалежний Партнер Herbalife Nutrition Анна Юдовінська.
Мінус 10 кг за 30 днів: досвід відомого шеф-кухаря та амбасадора Herbalife Nutrition Мінус 10 кг за 30 днів: досвід відомого шеф-кухаря та амбасадора Herbalife Nutrition

Мінус 10 кг за 30 днів: досвід відомого шеф-кухаря та амбасадора Herbalife Nutrition

Відомий український шеф-кухар та амбасадор Herbalife Nutrition Юрій Ковриженко пройшов 30-денний фітнес-марафон Марини Боржемської. За цей час йому вдалося скинути 10 кг, а також стати більш організованим і дисциплінованим в плані харчування і тренувань. Чому Юрій вирішив привести себе в форму, з якими труднощами довелося зіткнуться, хто підтримував і яких результатів вдалося досягти, читайте в матеріалах.
Травлення: цікаві факти про користь фруктів і овочів Травлення: цікаві факти про користь фруктів і овочів

Травлення: цікаві факти про користь фруктів і овочів

Генеральна Асамблея ООН проголосила 2021 Міжнародним роком овочів і фруктів. Так організація хоче підвищити обізнаність про їх важливість для харчування. Адже овочі та фрукти – прекрасне джерело харчових волокон, вітамінів, мінералів і корисних фітохімічних речовин. Яка щоденна норма фруктів і овочів і які з них варто насамперед включити в раціон, щоб відчувати себе добре, розповів дієтолог, експерта з харчування Herbalife Nutrition Олександр Мартинчук.
Herbalife Nutrition & фітнес-конвенція Nike: формула здорового способу життя Herbalife Nutrition & фітнес-конвенція Nike: формула здорового способу життя

Herbalife Nutrition & фітнес-конвенція Nike: формула здорового способу життя

Тренд на здоровий спосіб життя – один з кращих трендів сучасності. Адже здорове покоління – це умова успішного розвитку людства. Тому, коли задля спільної мети об’єднуються справжні фанати своєї справи, результат не змушує себе чекати. Прикладом такої співпраці є партнерство Herbalife Nutrition та Міжнародної фітнес-конвенції Nike Training Club, яке триває понад 10 років.
Читайте докладніше про те, коли та як починалося співпраця, як змінювалася з роками та в чому спільна мета партнерів.
Жіноче міжсезоння: вітамінізація організму зсередини та ззовні Жіноче міжсезоння: вітамінізація організму зсередини та ззовні

Жіноче міжсезоння: вітамінізація організму зсередини та ззовні

Жіноче міжсезоння: вітамінізація організму зсередини та ззовні

Весна — це не тільки довгоочікуване пробудження природи! На жаль, це ще й важкий період для здоров'я людини. Старт прекрасної пори співпадає з глобальним періодом гіповітамінозу, який сильно позначається і на самопочутті, і на стані шкіри, волосся та нігтів. Втомленому організму вже не вистачає ресурсів для опору численним бактеріям і вірусам. А там, де бракує здоров'я — бракує і краси.

Як саме ліквідувати наслідки довгої зими та розквітнути разом з весною, розповіли експерт Herbalife Nutrition у галузі збалансованого харчування Олександр Мартинчук та експерт Herbalife Nutrition із зовнішнього живлення Юлія Левінсон.
9 незручних запитань нутриціологу про каву 9 незручних запитань нутриціологу про каву

9 незручних запитань нутриціологу про каву

Кавоманам на замітку: правдиві відповіді на каверзні питання про каву.

В останні роки цей напій випереджає за популярністю в Україні навіть чай. Тим часом вчені і дієтологи досі сперечаються про корисні і шкідливі властивості кави. Як багато ми насправді знаємо про каву? На каверзні запитання відповідає експерт з харчування Herbalife Nutrition Анастасія Кургініан.
Досягти неможливого. Інтерв’ю з директором Herbalife Nutrition Україна Тетяною Серебряник Досягти неможливого. Інтерв’ю з директором Herbalife Nutrition Україна Тетяною Серебряник

Досягти неможливого. Інтерв’ю з директором Herbalife Nutrition Україна Тетяною Серебряник

Сьогодні в усьому світі спостерігається підвищена увага до здорового способу життя, збалансованого харчування, споживання вітамінів та дієтичних добавок. Україна – не виняток. Проте, індустрія харчування зіткнулася з серйозними викликами 2020-го року. В цей непростий час Herbalife Nutrition – світовий експерт в області збалансованого харчування і один з найвідоміших брендів у сфері прямих продажів – перебуває на хвилі довгострокового попиту. Які секрети успіху компанії? Чим живе бренд і як змінюється його стратегія? Як вплинули карантинні обмеження на бізнес-процеси та що компанія пропонує українцям сьогодні? Про це розказала директорка Herbalife Nutrition Україна Тетяна Серебряник, яка очолює український офіс компанії з дня його заснування.
Від малого до старого: золоті правила харчування Від малого до старого: золоті правила харчування

Від малого до старого: золоті правила харчування

Чи знаєте ви, як правильно планувати щоденний раціон харчування з урахуванням саме вашого віку, щоб організм отримував все необхідне без жодних негативних наслідків? Адже з роками ми міняємося, і ці зміни потрібно враховувати. Як правильно скласти свій раціон, зважаючи на вік, читайте у статті KP.ua.
Показать еще