Бренд №1 у світі у категорії продутів для зниження ваги
Бренд №1 у світі *
Стати клієнтом 38 044 393 77 51

ЗМІ про нас

Будьте в курсі подій
Підписуючись на поновлення, я підтверджую, що прочитав і згоден
з умовами передачі інформації
Досягти неможливого. Інтерв’ю з директором Herbalife Nutrition Україна Тетяною Серебряник Досягти неможливого. Інтерв’ю з директором Herbalife Nutrition Україна Тетяною Серебряник

Досягти неможливого. Інтерв’ю з директором Herbalife Nutrition Україна Тетяною Серебряник

Сьогодні в усьому світі спостерігається підвищена увага до здорового способу життя, збалансованого харчування, споживання вітамінів та дієтичних добавок. Україна – не виняток. Проте, індустрія харчування зіткнулася з серйозними викликами 2020-го року. В цей непростий час Herbalife Nutrition – світовий експерт в області збалансованого харчування і один з найвідоміших брендів у сфері прямих продажів – перебуває на хвилі довгострокового попиту. Які секрети успіху компанії? Чим живе бренд і як змінюється його стратегія? Як вплинули карантинні обмеження на бізнес-процеси та що компанія пропонує українцям сьогодні? Про це розказала директорка Herbalife Nutrition Україна Тетяна Серебряник, яка очолює український офіс компанії з дня його заснування.
Від малого до старого: золоті правила харчування Від малого до старого: золоті правила харчування

Від малого до старого: золоті правила харчування

Чи знаєте ви, як правильно планувати щоденний раціон харчування з урахуванням саме вашого віку, щоб організм отримував все необхідне без жодних негативних наслідків? Адже з роками ми міняємося, і ці зміни потрібно враховувати. Як правильно скласти свій раціон, зважаючи на вік, читайте у статті KP.ua.
Як правильно харчуватись жінкам і чоловікам: чому нам потрібні різні мікроелементи Як правильно харчуватись жінкам і чоловікам: чому нам потрібні різні мікроелементи

Як правильно харчуватись жінкам і чоловікам: чому нам потрібні різні мікроелементи

Не секрет, що правильний раціон – запорука хорошого самопочуття та здоров’я! Це стосується, як чоловіків, так і жінок. І попри те, що базовою умовою правильного харчування для обох гендерів є його збалансованість та різноманітність, існують суттєві відмінності, які слід враховувати при плануванні щоденного раціону. Які саме, читайте у статті на сайті 24tv.ua.
Збалансоване харчування – це легко: кілька корисних лайфхаків Збалансоване харчування – це легко: кілька корисних лайфхаків

Збалансоване харчування – це легко: кілька корисних лайфхаків

Хочете зробити домашні страви більш корисними та низькокалорійними? Тоді почитайте статтю на сайті Ivona.Bigmit.net, де член Науково-консультаційної ради компанії Herbalife Nutrition С’юзан Бауерман ділиться простими порадами, які допоможуть сформувати здорові харчові звички.
Алік Мкртчян: 15 питань про головне Алік Мкртчян: 15 питань про головне

Алік Мкртчян: 15 питань про головне

Фіналіст телепроекту «Майстер-Шеф. Професіонали», відомий харизматичний кухар Алік Мкртчян перепробував безліч методів та інструментів в гонитві за ідеальним тілом. Ефект був, але короткостроковий. Адже після закінчення дієти вага швидко поверталася, прихопивши з собою ще кілька кілограмів. Так було до того моменту, поки Алік не познайомився з компанією Herbalife Nutrition. І зараз у нього – чітке розуміння: до питання схуднення необхідно підходити системно.

Пропонуємо вашій увазі розповідь в форматі «питання – відповідь» про те, як Аліку вдалося за три з половиною місяці схуднути на 16 кг без стресу, а з користю для організму.

Дивитись відео:
Зірка «Майстер-Шеф. Професіонали» Алік Мкртчян: «До цього мені не допомогла жодна дієта» Зірка «Майстер-Шеф. Професіонали» Алік Мкртчян: «До цього мені не допомогла жодна дієта»

Зірка «Майстер-Шеф. Професіонали» Алік Мкртчян: «До цього мені не допомогла жодна дієта»

Схуднути на 16 кг за три з половиною місяці без стресу, а з користю для організму – цілком можливо. Так стверджує фіналіст першого сезону телепроекту «Майстер-Шеф. Професіонали», бренд-шеф львівської сімейної компанії «Родинна ковбаска» і вінницького ресторану «Debi» Алік Мкртчян. Він виріс в сім'ї, де ситна і смачна їжа була особливим культом, і зараз цілодобово проводить в оточенні апетитних, спокусливих запахів і смачних страв. Його образ «пишного веселого кухара» давно полюбили глядачі кулінарних шоу, а він взяв і... схуднув!

Як йому це вдалося, читайте у матеріалах Viva.ua.
Наш організм – наша фортеця: як підвищити імунітет за допомогою харчування Наш організм – наша фортеця: як підвищити імунітет за допомогою харчування

Наш організм – наша фортеця: як підвищити імунітет за допомогою харчування

У цій статті глобальний експерт Herbalife Nutrition доктор Девід Хібер розповідає про те, що сьогодні відомо про роботу імунної системи, і про те, як підтримати її за допомогою збалансованого харчування.

Детальніше – читайте за посиланням:
Філософія харчування Herbalife Nutrition Філософія харчування Herbalife Nutrition

Філософія харчування Herbalife Nutrition

2020 рік для Herbalife Nutrition – ювілейний: компанія відзначає 40-річчя своєї присутності в світі, 25-річчя – в російськомовному регіоні й 10-річчя – в Україні.

Директор Herbalife Nutrition Україна Тетяна Серебряник очолює офіс з дня його заснування. На сторінках популярного журналу Viva! вона поділилася секретом успіху компанії і розповіла про те, як збалансоване харчування впливає на спосіб життя в цілому.
Показать еще