Бренд №1 у світі у категорії продутів для зниження ваги
Бренд №1 у світі *
Стати клієнтом 38 044 393 77 51

ЗМІ про нас

Будьте в курсі подій
Підписуючись на поновлення, я підтверджую, що прочитав і згоден
з умовами передачі інформації
Herbalife Nutrition & фітнес-конвенція Nike: формула здорового способу життя Herbalife Nutrition & фітнес-конвенція Nike: формула здорового способу життя

Herbalife Nutrition & фітнес-конвенція Nike: формула здорового способу життя

Тренд на здоровий спосіб життя – один з кращих трендів сучасності. Адже здорове покоління – це умова успішного розвитку людства. Тому, коли задля спільної мети об’єднуються справжні фанати своєї справи, результат не змушує себе чекати. Прикладом такої співпраці є партнерство Herbalife Nutrition та Міжнародної фітнес-конвенції Nike Training Club, яке триває понад 10 років.
Читайте докладніше про те, коли та як починалося співпраця, як змінювалася з роками та в чому спільна мета партнерів.
Жіноче міжсезоння: вітамінізація організму зсередини та ззовні Жіноче міжсезоння: вітамінізація організму зсередини та ззовні

Жіноче міжсезоння: вітамінізація організму зсередини та ззовні

Жіноче міжсезоння: вітамінізація організму зсередини та ззовні

Весна — це не тільки довгоочікуване пробудження природи! На жаль, це ще й важкий період для здоров'я людини. Старт прекрасної пори співпадає з глобальним періодом гіповітамінозу, який сильно позначається і на самопочутті, і на стані шкіри, волосся та нігтів. Втомленому організму вже не вистачає ресурсів для опору численним бактеріям і вірусам. А там, де бракує здоров'я — бракує і краси.

Як саме ліквідувати наслідки довгої зими та розквітнути разом з весною, розповіли експерт Herbalife Nutrition у галузі збалансованого харчування Олександр Мартинчук та експерт Herbalife Nutrition із зовнішнього живлення Юлія Левінсон.
9 незручних запитань нутриціологу про каву 9 незручних запитань нутриціологу про каву

9 незручних запитань нутриціологу про каву

Кавоманам на замітку: правдиві відповіді на каверзні питання про каву.

В останні роки цей напій випереджає за популярністю в Україні навіть чай. Тим часом вчені і дієтологи досі сперечаються про корисні і шкідливі властивості кави. Як багато ми насправді знаємо про каву? На каверзні запитання відповідає експерт з харчування Herbalife Nutrition Анастасія Кургініан.
Досягти неможливого. Інтерв’ю з директором Herbalife Nutrition Україна Тетяною Серебряник Досягти неможливого. Інтерв’ю з директором Herbalife Nutrition Україна Тетяною Серебряник

Досягти неможливого. Інтерв’ю з директором Herbalife Nutrition Україна Тетяною Серебряник

Сьогодні в усьому світі спостерігається підвищена увага до здорового способу життя, збалансованого харчування, споживання вітамінів та дієтичних добавок. Україна – не виняток. Проте, індустрія харчування зіткнулася з серйозними викликами 2020-го року. В цей непростий час Herbalife Nutrition – світовий експерт в області збалансованого харчування і один з найвідоміших брендів у сфері прямих продажів – перебуває на хвилі довгострокового попиту. Які секрети успіху компанії? Чим живе бренд і як змінюється його стратегія? Як вплинули карантинні обмеження на бізнес-процеси та що компанія пропонує українцям сьогодні? Про це розказала директорка Herbalife Nutrition Україна Тетяна Серебряник, яка очолює український офіс компанії з дня його заснування.
Від малого до старого: золоті правила харчування Від малого до старого: золоті правила харчування

Від малого до старого: золоті правила харчування

Чи знаєте ви, як правильно планувати щоденний раціон харчування з урахуванням саме вашого віку, щоб організм отримував все необхідне без жодних негативних наслідків? Адже з роками ми міняємося, і ці зміни потрібно враховувати. Як правильно скласти свій раціон, зважаючи на вік, читайте у статті KP.ua.
Як правильно харчуватись жінкам і чоловікам: чому нам потрібні різні мікроелементи Як правильно харчуватись жінкам і чоловікам: чому нам потрібні різні мікроелементи

Як правильно харчуватись жінкам і чоловікам: чому нам потрібні різні мікроелементи

Не секрет, що правильний раціон – запорука хорошого самопочуття та здоров’я! Це стосується, як чоловіків, так і жінок. І попри те, що базовою умовою правильного харчування для обох гендерів є його збалансованість та різноманітність, існують суттєві відмінності, які слід враховувати при плануванні щоденного раціону. Які саме, читайте у статті на сайті 24tv.ua.
Збалансоване харчування – це легко: кілька корисних лайфхаків Збалансоване харчування – це легко: кілька корисних лайфхаків

Збалансоване харчування – це легко: кілька корисних лайфхаків

Хочете зробити домашні страви більш корисними та низькокалорійними? Тоді почитайте статтю на сайті Ivona.Bigmit.net, де член Науково-консультаційної ради компанії Herbalife Nutrition С’юзан Бауерман ділиться простими порадами, які допоможуть сформувати здорові харчові звички.
Алік Мкртчян: 15 питань про головне Алік Мкртчян: 15 питань про головне

Алік Мкртчян: 15 питань про головне

Фіналіст телепроекту «Майстер-Шеф. Професіонали», відомий харизматичний кухар Алік Мкртчян перепробував безліч методів та інструментів в гонитві за ідеальним тілом. Ефект був, але короткостроковий. Адже після закінчення дієти вага швидко поверталася, прихопивши з собою ще кілька кілограмів. Так було до того моменту, поки Алік не познайомився з компанією Herbalife Nutrition. І зараз у нього – чітке розуміння: до питання схуднення необхідно підходити системно.

Пропонуємо вашій увазі розповідь в форматі «питання – відповідь» про те, як Аліку вдалося за три з половиною місяці схуднути на 16 кг без стресу, а з користю для організму.

Дивитись відео:
Показать еще