Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Herbalife сьогодні

Herbalife

- міжнародна корпорація, яка працює в індустрії здорового способу життя. Із 1980 року компанія розробляє і реалізує методом прямих продажів продукти для збалансованого харчування, контролю ваги і персонального догляду. Товарна лінійка представлена ​​більш ніж 130 найменуваннями, включаючи протеїнові коктейлі й батончики, БАДи, енергетичні та фітнес напої, засоби для догляду за шкірою і волоссям.

Продукція Herbalife поширюється більш ніж у 95 країнах світу через широку мережу Незалежних партнерів, які консультують споживачів і надають допомогу в придбанні продукції.

Компанія Herbalife представлена ​​в Україні з 2002 року. У 2010 році в Україні починається розширення бізнесу, відкриваються перші бренд-центри нового покоління в Києві і Дніпрі.

Свою діяльність в Латвії компанія почала в 2002 році, в Литві і Естонії вона з'явилася вже в 2003 році. Починаючи з 2011 року, компанія офіційно представлена ​​в Монголії, Білорусі та Грузії. У 2012 році з'явилися перші Центри продажів у Казахстані та Вірменії. У Киргизії та Азербайджані компанія почала вести бізнес із 2013 року.

Наша місія

- сприяти підвищенню якості життя людей, надаючи можливість для Незалежних партнерів - вести вигідний бізнес у партнерстві з компанією, а для клієнтів - користуватися якісними продуктами для здорового способу життя.

Акції Herbalife котируються на біржах NASDAQ і NYSE.

Якість продукції

Якості в Herbalife приділяється особлива увага. Продукція компанії сертифікована відповідно до вимог законодавства у всіх країнах, де представлена. В Україні - це «Інститут громадського здоров'я ім. О. М. Марзєєва НАМН України» та «Державне управління справами. Центр Превентівної медицини»

Висококваліфіковані фахівці, сучасне обладнання та контроль на всіх виробничих етапах забезпечують відповідність нашої продукції найсуворішим стандартам якості. У компанії прийнята концепція «Від посадженого насіння до продукту на вашому столі», в рамках якої продукція проходить 14 стадій перевірки. До її реалізації залучені 10 спеціальних лабораторій і 300 штатних співробітників із науковим ступенем.

Наукове лідерство

Науково-консультаційна рада Herbalife, до складу якої входять понад 20 авторитетних вчених із різних країн світу, займається розробкою нових продуктів, пошуком ефективних інгредієнтів, тестуванням, а також бере участь у навчанні Незалежних партнерів Herbalife.

Завдяки підтримці Herbalife у 2003 році Каліфорнійський Університет (США) відкрив Лабораторію клітинного і молекулярного харчування імені Марка Хьюза. У 2010 році компанія створила власний інформаційно-освітній інтерактивний ресурс - «Інститут харчування Herbalife».

Участь у професійних і галузевих асоціаціях

Herbalife є активним учасником понад 70 наукових, промислових і громадських організацій. Herbalife - один із засновників Міжнародного альянсу виробників дієтичної/харчової продукції (IADSA), Європейського альянсу відповідального харчування (ERNA) і Ради здорового харчування (CRN). В Україні Herbalife є партнером Національної Асоціації Дієтологів, Української Асоціації Прямого Продажу.

Спортивне партнерство

У 2016 році посланниками бренду Herbalife стали олімпійські чемпіони Олексій Ягудін і Тетяна Тотьмяніна, Вік Вайлд і Олена Заварзіна.

Herbalife надає спонсорську допомогу більш ніж 150 спортивним заходам міжнародного та регіонального масштабу, серед яких World Football Challenge, Напів-Марафони у 7 містах України, Фітнес-Конвенція Nike (Україна) та ін.

Ми підтримуємо більше ніж 100 професійних спортсменів. Один із них − Кріштіану Роналду, нападник іспанського клубу «Реал Мадрид» і збірної Португалії з футболу. Herbalife також виступає спонсором із харчування для більш ніж 25 провідних футбольних клубів, включаючи «Шальке 04» (Німеччина), «Олімпіакос» (Греція), «Аякс» (Нідерланди), ПСВ (Нідерланди), жіночу команду «Атлетіко Мадрид» (Іспанія ), «Лос-Анджелес Гелексі» (США), «Шахтар» (Україна), БАТЕ (Білорусь) та ін.

У 2010 році на території Росії і країн СНД ми запустили програму «Команда Herbalife». В рамках цієї ініціативи наші Незалежні партнери особистим прикладом просувають ідею здорового способу життя, беручи участь у масових спортивних заходах.

Herbalife является участником более 70 научных, промышленных и общественных организаций.

Herbalife стал участником Всемирной Федерации Ассоциаций Прямых Продаж и старшим членом Российской Ассоциации Прямых Продаж, которые защищают права потребителей и поддерживают высокие этические стандарты бизнеса прямых продаж.

Herbalife - один из основателей Международного альянса производителей диетической/пищевой продукции (IADSA), Европейского альянса ответственного питания (ERNA) и Совета здорового питания (CRN).

В России Herbalife также является участником Некоммерческого Партнерства Производителей БАД , цель которого развитие и совершенствование производство и распространение БАДов, а также защита прав потребителей и производителей, участвующих в обороте БАД.

С 2010 года Herbalife является членом Национальной ассоциации диетологов и нутрициологов (НАДН). На основании своих исследований ассоциация проводит образовательную деятельность и распространяет передовые знания в диетологии и нутрициологии.

Награды (Выберите год или потяните таймлайн чтобы увидеть больше)

Мінімальні умови вступу

Відсутній обов'язковий мінімальний обсяг закупівлі продукції, а початкові витрати є незначними. Не обов'язково купувати продукти або інструменти бізнесу, щоб почати і досягти успіху у вашому Партнерстві з Herbalife.

Гарантія повернення

Можливість повністю повернути кошти, витрачені на Набір незалежного партнера, протягом 90 днів, якщо ви з якоїсь причини відмовилися від Партнерства.

100% гарантія повернення коштів за невикористані продукти або рекламні матеріали в оригінальній упаковці, замовлені за минулі 12 місяців, а також відшкодування вартості доставки продукту, який повертається Компанії, якщо ви з якоїсь причини відмовилися від Партнерства.

Можливість заздалегідь отримати інформацію про потенційний прибуток *

Ми надаємо зрозумілу, точну і своєчасну інформацію, щодо потенційного прибутку Незалежних партнерів у Звіті про середні рівні винагород.

Письмове підтвердження

Ми просимо кожного нового Незалежного партнера письмово підтвердити свою обізнаність із кожною гарантією Золотого стандарту, перед тим як прийняти його Заяву на отримання статусу Незалежного партнера і Договір.

Ясні інструкції щодо продукції та можливостей бізнесу

Переваги кожного продукту і спосіб його використання описані на етикетці продукту або в інформаційних матеріалах, щоб потрібний продукт був коректно використаний для досягнення кращого результату.

Підтверджені властивості продуктів та інформацію про них можна знайти в Довіднику щодо продукції в наборі Незалежного партнера та в іншій офіційній літературі, а також на сайті ua.MyHerbalife.com.

Ми даємо реалістичні прогнози з приводу можливостей бізнесу і про те, скільки зусиль потрібно для успішної роботи на тому чи іншому рівні.

Herbalife і наші Незалежні партнери дотримуються найвищих стандартів етичної поведінки.

Якщо Вам стане відомо про непідтверджені заяви щодо продукції Herbalife і її властивості, а також про недостовірні заяви щодо потенційних прибутків, які не відповідають Звіту про середні рівні винагород, або щодо сумнівного поводження того чи іншого Незалежної партнера, зв'яжіться з Відділом інформаційної підтримки за телефоном 0 800 3000 35.

Тільки працюючи разом, ми зможемо гарантувати, що Herbalife підтримує Золотий стандарт захисту інтересів Клієнтів КОМПАНІЇ.

* Наведені прибутки і приклади просування бізнесу індивідуальні і не є типовими.