Бренд №1 у світі у категорії продутів для зниження ваги
Бренд №1 у світі *
Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Калькулятор індексу маси тіла

Дізнайтеся, чи перебуває ваша вага в межах норми, чи ні, й отримайте персональні рекомендації

Чого потребує ваше тіло?

Дізнатися

Результати наших клієнтів

Подивитися
Проекти Herbalife Nutrition
Дізнатися більше

Будь у формі

Інтернет-журнал для активного способу життя
Статті з актуальними та корисними ідеями, знання й експертиза, натхнення й однодумці — з любов'ю та відповідальністю за кожне слово!

Instagram

@herbalife__ukraine
Підписуйтесь на офіційні сторінки Herbalife Nutrition в Instagram! У кожному з акаунтів ви зможете знайти те, що є цікавим саме саме для вас! Дізнавайтеся всі новини Herbalife Nutrition першими!

YouTube

youtube.com/c/HerbalifeUkraine
Офіційний канал компанії Herbalife Nutrition для російськомовного регіону. Тут ви знайдете інформацію про продукцію Herbalife Nutrition, корисні відеоматеріали про збалансоване харчування, зниження ваги та персональний догляд, а також дізнаєтеся останні новини з індустрії здорового способу життя.

Галерея краси

Унікальне реаліті-шоу, де жінки відкривають себе заново! Повне перезавантаження героїнь. Всього за 3 місяці участі в проекті учасниці змінюють своє тіло, звички харчування, ставлення до себе і до життя.

MyHerbalife.com

Особистий кабінет Незалежного Партнера
Замовлення продукції та багато іншого для Незалежних Партнерів. Якщо ви ще не з нами, то підпишіться й розпочніть свою подорож з Herbalife Nutrition уже сьогодні!

Проекти Незалежних Партнерів

Новини

Усі новини

Herbalife Nutrition & фітнес-конвенція Nike: формула здорового способу життя

Тренд на здоровий спосіб життя – один з кращих трендів сучасності. Адже здорове покоління – це умова успішного розвитку людства. Тому, коли задля спільної мети об’єднуються справжні фанати своєї справи, результат не змушує себе чекати. Прикладом такої співпраці є партнерство Herbalife Nutrition та Міжнародної фітнес-конвенції Nike Training Club, яке триває понад 10 років. Читайте докладніше про те, коли та як починалося співпраця, як змінювалася з роками та в чому спільна мета партнерів.

Жіноче міжсезоння: вітамінізація організму зсередини та ззовні

Весна — це не тільки довгоочікуване пробудження природи! На жаль, це ще й важкий період для здоров'я людини. Старт прекрасної пори співпадає з глобальним періодом гіповітамінозу, який сильно позначається і на самопочутті, і на стані шкіри, волосся та нігтів. Втомленому організму вже не вистачає ресурсів для опору численним бактеріям і вірусам. А там, де бракує здоров'я — бракує і краси. Як саме ліквідувати наслідки довгої зими та розквітнути разом з весною, розповіли експерт Herbalife Nutrition у галузі збалансованого харчування Олександр Мартинчук та експерт Herbalife Nutrition із зовнішнього живлення Юлія Левінсон.

Продукти Herbalife Nutrition восьмий раз поспіль визнані кращими за версією «Вибір року»

Лише «три грами на день» можуть зменшити рівень холестерину в крові

Скинути зайве: Herbalife Nutrition допоміг схуднути фіналісту «Майстер-Шеф. Професіонали» Аліку Мкртчяну

«Вибір року – 2019»: Herbalife Nutrition сьомий раз признаний кращим!