Глобальна політика конфіденційності в Інтернеті компанії Herbalife Nutrition

Дата останньої зміни: 30 червня 2020 року

Ця політика конфіденційності в Інтернеті компанії Herbalife Nutrition (далі в цьому документі – «Політика») стосується компанії Herbalife International of America, Inc., а також усіх її дочірніх та афілійованих компаній в усьому світі, що посилаються на цю Політику та використовують її. Вона стосується всієї інформації, яку збирає компанія Herbalife через свої інтернет-ресурси та мобільні додатки (далі – «Сайти»), на яких опубліковано цю Політику конфіденційності. Деякі вебсайти Herbalife Nutrition також посилаються на власні повідомлення про конфіденційність в Інтернеті, що використовуються у відповідних регіонах і можуть містити додаткову інформацію та відомості про розкриття даних відповідно до вимог місцевого законодавства. Ця Політика також стосується інформації, яку компанія Herbalife Nutrition збирає офлайн. Якщо не зазначено інше, ця Політика не поширюється на збирання й використання Незалежними дистриб’юторами Herbalife Nutrition (далі – «Дистриб’ютор» або «Дистриб’ютор Herbalife») даних, які вони отримують безпосередньо від вас або з інших джерел (не від Herbalife Nutrition), якщо тільки така інформація потім не передається компанії Herbalife Nutrition та не зберігається нею.

Призначення цієї Політики конфіденційності – повідомити вам про те, які види інформації ми збираємо, як можемо її використовувати, з ким можемо нею ділитися, які у вас є варіанти вибору щодо збирання, використання й поширення нами цієї інформації, як ви можете отримати доступ до неї або виправити її, а також про те, яких заходів безпеки ми вживаємо для захисту цієї інформації.

1. Яку інформацію збирає Herbalife Nutrition?

Компанія Herbalife Nutrition збирає (як безпосередньо, так і через третіх осіб) лише такі персональні дані, які необхідні для досягнення відповідних цілей, і ми завжди використовуємо для їхнього збирання законні й належні засоби відповідно до вимог місцевого законодавства щодо збирання персональних даних.

Інформація, яку ви надаєте нам безпосередньо

За різних обставин ви можете надавати безпосередньо компанії Herbalife Nutrition певну інформацію, як-от свої ім’я та прізвище, поштову адресу, номер телефону, адресу електронної пошти, реквізити банківських карток, інші банківські реквізити, а також біографічні дані (включаючи, окрім іншого, дату народження та сімейний статус). Наприклад, ви можете надати нам інформацію під час використання Сайтів або ставши Дистриб’ютором чи Привілейованим учасником Herbalife (далі — «Привілейований учасник»). Якщо ви не надасте нам необхідну інформацію, у певних випадках ми не зможемо надати вам послуги за вашим запитом.

Якщо ви розкриваєте нам інформацію іншої людини, у вас повинна бути належна згода цієї людини щодо надання нам такої інформації.

Інформація про ваш пристрій і використання вами Сайтів

Ми можемо автоматично збирати певні види інформації, як-от відомості про IP-адресу, тип браузера, постачальника послуг Інтернету, сторінки, з яких ви потрапили на Сайт і на які ви з нього переходите, операційну систему, мітки дати й часу, ваші дії на Сайті (включаючи відомості про те, які саме матеріали та яку інформацію на Сайті ви переглядали, про рухи й натискання вашої миші, натискання на сенсорний екран та жести на ньому) та/або послідовність ваших переходів по Сайту, з метою аналізу тенденцій, адміністрування Сайтів, покращення їхніх функцій і вмісту, а також застосування наших Умов. Для збирання цієї інформації ми використовуємо стандартні технології Інтернету, як-от файли cookie, вебмаяки, відтворення сеансів та створення знімків екрана та аналогічні технології, як описано нижче в розділі про файли cookie.

Ми також можемо збирати інформацію про ваше точне місцезнаходження, наприклад на основі GPS-координат вашого пристрою, даних про вежі стільникового зв’язку та/або мережі Wi-Fi. Herbalife Nutrition може використовувати ці відомості з метою персоналізації наших Сайтів, Клубів Herbalife Nutrition та інших продуктів і послуг Herbalife Nutrition спеціально для вас. Якщо ви не хочете, щоб компанія Herbalife Nutrition збирала й використовували дані про місце вашого перебування, ви можете вимкнути геолокаційні функції на своєму пристрої. Для цього скористайтеся інструкціями виробника вашого пристрою щодо налаштування його параметрів.

Інформація зі сторонніх джерел

Ми можемо отримувати додаткову інформацію про вас із загальнодоступних або платних джерел та від інших сторонніх постачальників. Крім того, інформацію про вас компанії Herbalife Nutrition можуть надавати її Дистриб’ютори. Якщо ви отримуєте доступ до сторонніх сервісів, як-от Facebook, Google або Twitter, через Сайти, використовуєте їх для входу на Сайти або для поширення свого досвіду користування Сайтами з іншими користувачами Інтернету, ми можемо отримувати інформацію від цих сторонніх сервісів. Ми можемо комбінувати всю інформацію про вас, яку збираємо та отримуємо в Інтернеті й офлайн, та використовувати або розкривати її, як описано в цій Політиці конфіденційності.

Ми також можемо отримувати від Дистриб’юторів такі види персональних даних (залежно від того, яку саме інформацію ви їм надаєте): ваше ім’я, контактну інформацію, платіжні дані й відомості про ваш фізичний стан (включаючи, окрім іншого, зріст, вагу та індекс маси тіла).

2. Як Herbalife Nutrition використовує мою інформацію?

Ми використовуємо зібрану інформацію про вас із різними цілями, включаючи такі: надання вам продуктів, послуг і підтримки за вашим запитом; оброблення ваших транзакцій та надсилання ваших замовлень; спілкування з вами з приводу вашого облікового запису чи транзакцій, змін у наших політиках та інших адміністративних питань, а також ваших запитань і коментарів; краще розуміння ваших інтересів для надання вам рекламної інформації, відповідних матеріалів, опитувань, анкет та інших матеріалів; покращення наших продуктів, послуг та операційних процесів; забезпечення дотримання політик і правил компанії та вимог законів, а також, якщо ми вважатимемо це за необхідне, захист і використання наших законних прав, у тому числі прав власності, забезпечення конфіденційності або безпеки нашої компанії та інших сторін. Ми також використовуємо цю інформацію для підтвердження операцій із продажу, які здійснюють Дистриб’ютори Herbalife, для надання Дистриб’юторам Herbalife допомоги в пошуку клієнтів, спілкуванні з ними та їх підтвердження в наших системах, а також із цілями, пов’язаними із нормативною відповідністю Herbalife Nutrition. Компанія Herbalife Nutrition або вповноважені нею треті особи можуть звертатися до вас безпосередньо з метою досягнення таких цілей за допомогою різних методів зв’язку, що описані нижче.

Herbalife Nutrition також може використовувати цю інформацію для організації взаємодії з Привілейованими учасниками та Дистриб’юторами, а також для забезпечення належного функціонування стратегії продажів і маркетингу Herbalife. Наприклад, інформація про Привілейованих учасників може бути використана для надання, розрахунку й відстеження вашої знижки на продукти, а також для надання вам інформації про спеціальні акції. Інформація про Дистриб’юторів Herbalife може бути використана для надання, розрахунку та відстеження знижок, виручки й бонусів, для здійснення платежів та звітування про дохід до податкових органів, для надання навчальних послуг, а також для забезпечення дотримання чинних законів, політик, планів та угод компанії, включаючи заявки на отримання дистриб’юторського статусу та дистриб’юторські угоди.

Ми можемо зберігати цю інформацію, поки вона необхідна нам для: надання вам послуг; забезпечення інших наших законних потреб, як-от належної реалізації стратегії продажів і маркетингу; виконання наших нормативно-правових зобов’язань; вирішення конфліктів і забезпечення виконання наших угод, включаючи дистриб’юторські угоди.

3. Кому Herbalife Nutrition надає мою інформацію?

Афілійовані особи й партнери

Ми можемо надавати будь-які ваші персональні дані, зазначені вище в розділі 1, нашим афілійованим особам (фірмам, які компанія Herbalife Nutrition контролює, якими вона контролюється або разом з якими перебуває під спільним контролем), а також певним нашим партнерам. На основі такої інформації ці особи, наприклад, можуть робити прогнози щодо ваших інтересів і надавати вам спеціальні пропозиції, акції, рекламні та інші матеріали.

Постачальники товарів і послуг

Ми можемо надавати будь-які ваші персональні дані, зазначені вище в розділі 1, постачальникам товарів і послуг, що виконують певні функції від нашого імені. Приклади таких функцій — виконання й доставка замовлень, адміністрування електронної пошти, оброблення платежів за банківськими картами, надання послуг підтримки клієнтів та ринкові дослідження. Постачальники товарів і послуг мають поводитися з вашими персональними даними відповідно до інструкцій Herbalife Nutrition, і їм заборонено використовувати або розкривати ваші персональні дані з будь-якою іншою метою.

Незалежні дистриб’ютори Herbalife

Якщо ви є Незалежним дистриб’ютором, Привілейованим учасником або клієнтом Herbalife, ми можемо надавати вашу інформацію іншим Дистриб’юторам Herbalife, у тому числі без обмежень у складі Звіту про структуру, який містить інформацію (як-от ім’я, контактні дані, рівень або ранг, обсяг і статистику продажів) про інших Дистриб’юторів і Привілейованих учасників в ієрархічній структурі Дистриб’ютора Herbalife (ієрархічна структура складається з усіх Дистриб’юторів та Привілейованих учасників, для яких відповідний Дистриб’ютор є безпосереднім спонсором, а також з усіх інших осіб, спонсорами яких є всі підлеглі Дистриб’ютори в ієрархії). Якщо такий Звіт про структуру містить дані осіб, що мешкають за межами США, ми вживаємо необхідних заходів для захисту даних відповідно до чинного законодавства. Звіти про структуру надаються Дистриб’юторам на умовах суворої конфіденційності, і їхня єдина мета – надання Дистриб’юторам допомоги в подальшому розвитку їхнього бізнесу з Herbalife Nutrition, у тому числі для використання в маркетингових інструментах і на маркетингових платформах.

Ми можемо ділитися вашою інформацією з Дистриб’юторами, щоб вони пропонували й надавали вам свої продукти й послуги, і ці Дистриб’ютори можуть, у свою чергу, надавати вашу інформацію далі, як зазначено в їхніх політиках конфіденційності. Наприклад, якщо ви використовуєте деякі з наших Сайтів, як-от GoHerbalife.com і наш сайт змагання зі зниження ваги Weight Loss Challenge (herbalifewlc.com), вашу інформацію може бути надано одному чи кільком Дистриб’юторам, що обслуговують ці сайти. І аналогічно, якщо ви є учасником Клубу Herbalife Nutrition, ми можемо надати вашу інформацію будь-якому з Дистриб’юторів, що обслуговують цей Клуб. Ми також можемо ділитися вашою інформацією з Дистриб’юторами для того, щоб вони надавали вам більш персоналізоване обслуговування, як-от рекомендували продукти й послуги, які можуть бути вам цікавішими. Дистриб’ютори Herbalife, яким надається ваша інформація, мають дотримуватися умов своєї дистриб’юторської угоди з усіма вимогами щодо конфіденційності та захисту даних, які вона містить. Деякі з цих Дистриб’юторів можуть знаходитися в країнах, що не забезпечують такого ж самого або аналогічного рівня захисту конфіденційності, як у вашій країні.

Якщо ви керуєте Клубом Herbalife Nutrition, ми можемо надати відомості про його розташування Привілейованим учасникам, Клієнтам та іншим Дистриб’юторам Herbalife.

Розкриття інформації згідно із законними та нормативними вимогами

Ми також можемо розкривати вашу інформацію: згідно з вимогами закону, наприклад відповідно до судової повістки, судового процесу або аналогічних правових процедур, включаючи надання даних вповноваженим незалежним аудиторам; у разі, якщо ми добросовісно вважаємо, що таке розкриття необхідне для захисту наших прав, вашої безпеки й безпеки інших осіб, розслідування шахрайства чи запобігання йому або для реагування на запити органів влади.

Реструктуризація бізнесу

Ми можемо передати вашу інформацію іншим особам у разі, якщо компанія Herbalife Nutrition візьме участь в операції злиття, поглинання або продажу чи передачі активів, а також у малоймовірному випадку банкрутства.

Інші особи (на умовах вашої згоди)

Окрім поширення інформації згідно з іншими положеннями цієї Політики конфіденційності, ми також можемо ділитися відомостями про вас із третіми особами з іншими цілями, про які повідомлятимемо вас у момент збирання вашої інформації, або відповідно до вашої згоди чи інструкцій.

4. Як компанія Herbalife Nutrition зв’язуватиметься зі мною?

Herbalife Nutrition може періодично зв’язуватися з вами електронною чи звичайною поштою, телефоном, через текстові повідомлення або інші канали для надання вам продуктів і послуг за вашим запитом та/або стосовно питань, пов’язаних із діяльністю Herbalife (якщо ви є Дистриб’ютором). Для підтвердження операцій продажу клієнтам Herbalife Nutrition може періодично зв’язуватися з вами електронною чи звичайною поштою, телефоном, через текстові повідомлення або інші канали (якщо ви є клієнтом).

Крім того, ви можете періодично отримувати інформацію про діяльність Herbalife Nutrition, наші продукти, послуги, спеціальні пропозиції, а також фонд родини Herbalife Family Foundation через різні канали зв’язку, що зазначені вище. Дистриб’ютори та Привілейовані учасники Herbalife можуть керувати певними видами повідомлень у своєму центрі підписки MyHerbalife. Крім того, ви можете керувати отриманням таких повідомлень за допомогою інструкцій у кожному з них або за номером 866-866-4744.

5. Чи захищені мої персональні дані?

Ми вживаємо доцільних заходів для того, щоб забезпечити точність, актуальність і захист персональних даних, які ми збираємо. На жаль, жодна операція передавання інформації через Інтернет не може бути безпечною на 100 відсотків, і хоча ми докладаємо всіх зусиль для захисту ваших персональних даних, ми не можемо гарантувати їхню повну безпеку.

6. Як мені отримати доступ до моєї інформації або виправити її?

Herbalife Nutrition поважає ваше право на контроль над власною інформацією. У деяких випадках ви можете переглянути або оновити певні види своїх даних на відповідних Сайтах (наприклад, Дистриб’ютор або Привілейований учасник може змінити певні дані свого облікового запису на сайті MyHerbalife). За вашим запитом ми повідомимо вам про те, чи зберігаємо або обробляємо інформацію про вас, яку ми зібрали. Ви маєте право доповнити або оновити неповні або неточні персональні дані, надіслати запит на їхнє видалення або заборонити нам використовувати їх у подальшому. За певних обставин у нас може не бути можливості виконати ваш запит (наприклад, якщо це конфліктує з нашими нормативно-правовими зобов’язаннями, впливає на певні правові процеси, заважає нам підтвердити вашу особу або пов’язано із завеликими витратами чи зусиллями), але в будь-якому випадку ми відповімо на ваш запит протягом прийнятного часу й надамо вам пояснення. Зазвичай ми відповідаємо на запити протягом 30 днів. Щоб надіслати запит щодо своїх персональних даних, зв’яжіться з нами через Інтернет або офлайн за допомогою наведеної нижче контактної інформації.

7. Пересилання інформації в інші країни.

Робота Сайтів забезпечується з території США. Зауважте, що інформація, яку ви нам надаєте або яку ми збираємо в ході використання вами Сайтів, може бути зібрана у вашій країні, а потім передана до іншої країни відповідно до застосовних законів. Використовуючи Сайти, ви надаєте свою згоду на оброблення вашої інформації відповідно до цієї Політики.

8. Дані дітей.

Сайти призначені для загальної аудиторії Інтернету й не призначені для дітей віком до 13 років. Ми не здійснюємо навмисного збирання, використання або розповсюдження персональних даних дітей віком молодше 13 років, якщо тільки це не дозволено законом. Якщо ви вважаєте, що ми зібрали на Сайтах персональні дані вашої дитини, зв’яжіться з нами за адресою privacy@herbalife.com, і ми докладемо доцільних зусиль для їхнього видалення з наших баз за умови, що цього вимагає закон.

9. Файли cookie та відстеження.

Компанія Herbalife Nutrition разом із певними третіми особами, що надають вміст та інші функції на наших Сайтах, використовує файли cookie, вебмаяки, функції відтворення сеансів та створення знімків екрана, а також інші аналогічні технології у різних цілях, у тому числі для аналізу тенденцій, адміністрування вебсайтів, відстеження пересування користувачів по Сайтах, а також збирання демографічної інформації про нашу клієнтську базу в цілому.

Файли cookie – це маленькі фрагменти інформації, що зберігаються на жорсткому диску комп’ютера. Файл cookie, збережений на вашому пристрої, можна розпізнавати на різних вебсайтах, пристроях, у сервісах та сеансах роботи в Інтернеті. Наприклад, файли cookie дозволяють нам бачити, коли ви повертаєтеся на Сайт, щоб покращити ваше обслуговування. Ми можемо дозволити третім особам використовувати файли cookie на Сайтах, але не контролюємо, як саме вони їх використовують і що саме ці файли містять. Веббраузер часто можна налаштувати таким чином, щоб він приймав чи відхиляв усі файли cookie або повідомляв вас кожного разу, коли такий файл надходить. Зауважте, що якщо ви вирішите відхиляти файли cookie, то це може завадити вам повною мірою користуватися всіма функціями й перевагами Сайтів. Щоб дізнатися більше про файли cookie й про те, як ними керувати, завітайте на сторінку www.allaboutcookies.org/.

Вебмаяки та аналогічні технології – це маленькі фрагменти програмного коду, що вбудовуються у вебсторінки, рекламні оголошення та електронні листи, що надсилаються і демонструються користувачам. Наприклад, за допомогою вебмаяків ми відстежуємо кількість користувачів, що завітали на певну вебсторінку, надсилаємо файли cookie або взаємодіємо з ними, а також аналізуємо закономірності використання Сайтів. Ми також можемо додавати вебмаяки до електронних листів, щоб розуміти, чи виконувались із ними якісь дії (як-от відкриття, перегляд або пересилання).

Існують також інші технології місцевого зберігання й вебтехнології, як-от локальні спільні об’єкти (що також називаються Flash-cookie), локальне сховище HTML5 і вбудовані сценарії, що виконують функції, аналогічні зазначеним вище функціям файлів cookie. Зауважте, що ці технології відрізняються від файлів cookie, і у вас може не бути можливості контролювати їхнє використання за допомогою стандартних інструментів і налаштувань у браузерах. Інформацію про керування файлами Flash-cookie див. на сторінці www.adobe.com/privacy.html. Інформацію про аналітику Adobe та про те, як заборонити застосовувати її до вас, див. на сторінці www.adobe.com/privacy.html.

Для покращення роботи Клубів Herbalife Nutrition ми можемо використовувати технологію Bluetooth-маяків. Мобільні пристрої, на яких увімкнено Bluetooth, можуть отримувати сигнал, коли опиняються в зоні дії такого маяка. Ці сигнали не надходитимуть на пристрій, якщо користувач не ввімкне на ньому Bluetooth, не встановить мобільний додаток Herbalife Nutrition і не ввімкне push-повідомлення. Маяки дозволяють реалізувати такі функції, як повідомлення, реєстрація клієнтів та платежі. Ви можете вимкнути функцію маяків у налаштуваннях додатка.

10. Заборона на відстеження.

Ваш браузер може надавати можливість надсилання запиту «Не відстежувати». Наразі ми не виконуємо жодних дій у відповідь на такі сигнали «Не відстежувати», оскільки не існує жодного галузевого стандарту, що встановлював би, як саме вебсайти мають реагувати на такі сигнали. Ми постійно відстежуємо появу нових технологій і можемо прийняти такий стандарт у разі його появи.

11. Інтернет-реклама.

Ми можемо демонструвати рекламу на нашому вебсайті, а також разом із третіми особами рекламувати на інших вебсайтах наші продукти й послуги. Ми також можемо укладати угоди з третіми особами, включаючи бізнес-партнерів, рекламні мережі та інших постачальників рекламних послуг, які збирають відомості про вас на наших Сайтах та інших інтернет-ресурсах, щоб надавати вам рекламу на Сайтах та в інших місцях Інтернету з урахуванням вашої історії перегляду вебсторінок, а також ваших інтересів, вподобань та особистих характеристик. Для надання вам реклами на основі ваших дій в Інтернеті та інтересів можуть використовуватися файли cookie або аналогічні технології. Ми не несемо відповідальності за методи забезпечення конфіденційності таких третіх осіб, і в цій Політиці не розглянуто їхні методи поводження з інформацією.

Деякі треті особи збирають інформацію про користувачів наших Сайтів для надання їм реклами на основі їхніх інтересів на наших Сайтах та в інших місцях Інтернету, в тому числі в різних браузерах і пристроях. Такі треті особи можуть використовувати інформацію, що збирають на наших Сайтах, для прогнозування ваших інтересів з метою надання вам реклами (нашої та інших компаній) в Інтернеті. Деякі з таких третіх осіб можуть брати участь у галузевих програмах, згідно з якими споживачам надається можливість вибирати, чи бажають вони отримувати цільову рекламу. Через відмінності, пов’язані з використанням додатків і вебсайтів на мобільних пристроях, вам може знадобитися вжити додаткових заходів для вимкнення цільової реклами в мобільних додатках. На багатьох мобільних пристроях можна відмовитися від цільової реклами в мобільних додатках в налаштуваннях відповідного додатку або пристрою. Докладнішу інформацію див. в налаштуваннях вашого мобільного пристрою. Ви також можете видалити наші додатки за допомогою стандартної процедури видалення на вашому мобільному пристрої або в каталозі мобільних додатків.

Щоб відмовитися від отримання у браузерах і на пристроях реклами з урахуванням ваших інтересів від компаній, що є учасниками відповідних програм Альянсу цифрової реклами (Digital Advertising Alliance) або Ініціативи з реклами в Інтернеті (Network Advertising Initiative), завітайте на вебсайти Ініціативи з реклами в Інтернеті (//www.networkadvertising.org/choices/) та Альянсу цифрової реклами (//www.aboutads.info/choices/). У вас також може бути можливість відмовитися від отримання реклами з урахуванням ваших інтересів через налаштування мобільного додатку або мобільного пристрою, але така відмова може поширюватися лише на браузер чи пристрій, на якому ви зробили відповідні налаштування, тож для заборони цільової реклами на всіх своїх пристроях вам доведеться повторити цю процедуру в усіх своїх браузерах і на всіх пристроях. Докладніша інформація різними мовами може бути доступна на вебсайті www.youronlinechoices.com/. Зауважте, що навіть якщо ви відмовилися від отримання реклами з урахуванням ваших інтересів за допомогою галузевої програми, ви все одно продовжуватимете отримувати рекламні повідомлення загального характеру, і це може погіршити зручність використання вами наших Сайтів.

12. Інтернет-форуми.

Сайти можуть пропонувати доступ до загальнодоступних форумів спільноти. Ви маєте розуміти, що будь-яка інформація, яку ви надаєте на таких ресурсах, є загальнодоступною та може бути прочитана, зібрана й використана іншими користувачами. Щоб надіслати запит на видалення своїх персональних даних з таких форумів, напишіть нам за адресою privacy@herbalife.com . У деяких випадках у нас може не бути можливості її видалити.

13. Сторонні посилання.

Сайти можуть містити посилання на вебсайти, які контролюються та обслуговуються третіми особами, що перебувають за межами нашого контролю. На будь-яку інформацію, яку ви надаєте стороннім вебсайтам, поширюються умови політики конфіденційності відповідного вебсайту, і ми радимо вам ознайомлюватися з відповідними політиками, перш ніж розкривати операторам сторонніх вебсайтів будь-які дані. Ми не несемо жодної відповідальності й не маємо жодних зобов’язань щодо вмісту, дій та політик сторонніх вебсайтів. Наявність на наших Сайтах посилань на сторонні вебсайти жодним чином не означає, що ми підтримуємо дії, політику або вміст таких вебсайтів.

14. Сторонні функції.

Деякі функції наших Сайтів можуть надаватися третіми особами, які не афілійовані з Herbalife. Такі особи можуть збирати або отримувати певну інформацію про використання вами Сайтів, у тому числі за допомогою файлів cookie, вебмаяків та аналогічних технологій. Herbalife не відповідає за методи забезпечення конфіденційності таких третіх осіб.

Якщо ви отримуєте доступ до сторонніх сервісів, як-от Facebook, Google або Twitter, через Сайти, використовуєте їх для входу на Сайти або для поширення свого досвіду користування Сайтами з іншими користувачами Інтернету, ці сторонні сервіси можуть збирати інформацію про вас, включаючи відомості про ваші дії на Сайті, а також можуть повідомляти ваші контакти у відповідних сторонніх сервісах про використання вами Сайту відповідно до власних політик конфіденційності.

15. Змінення цієї Політики.

Дата останньої зміни цієї Політики зазначена на її початку. Herbalife Nutrition має право в будь-який момент змінити цю Політику конфіденційності. Якщо ми захочемо внести будь-які суттєві зміни, ми повідомимо вам про це, опублікувавши відповідну примітку на цій сторінці, перш ніж такі зміни наберуть чинності. Подальше використання вами Сайтів вважатиметься вашою згодою з такими змінами. Радимо вам періодично переглядати цю Політику конфіденційності, щоб залишатися в курсі її актуального вмісту. Продовжуючи користуватися Сайтами після опублікування змін у цій Політиці конфіденційності, ви погоджуєтеся з цими змінами.

16. Що як в мене виникнуть запитання?

Herbalife Nutrition серйозно ставиться до питань конфіденційності. Якщо у вас виникнуть запитання чи коментарі, звертайтеся до нас за такою адресою: 800 West Olympic Blvd., Suite 406, Los Angeles, California 90015 (Attn: Privacy Dept.), privacy@herbalife.com , 866-866-4744.

Додаткова політика конфіденційності для України

Якщо ви — резидент України, то замість та на додаток до відповідних розділів Глобальної політики конфіденційності в Інтернеті компанії Herbalife Nutrition («Політика») до обробки нами персональних даних про вас застосовуються наведені далі положення, що стосуються України («Додаток для України»). У разі протиріч між відповідними розділами Політики та положеннями цього Додатка для України застосовуються положення цього Додатка для України.

Компанією Herbalife, яка відповідає за збирання та обробку ваших персональних даних, є ТОВ «Гербалайф Україна» («Гербалайф»), розташоване за адресою: Україна, 01103, м. Київ, вул. Михайла Бойчука, 26.

Згода на обробку персональних даних

Ви розумієте, що ваші персональні дані обробляються на умовах, описаних у Політиці та цьому Додатку для України, і цим ви надаєте згоду на таку обробку компанією Гербалайф.

Персональні дані, обробка яких становить особливий ризик для прав і свобод суб’єктів персональних даних

Цим ви надаєте компанії Гербалайф однозначну згоду на обробку певних категорій персональних даних, обробка яких може вважатись в Україні такою, що становить особливий ризик для прав і свобод суб’єктів персональних даних, такі як дані про стан здоров’я та місцеперебування.

Обробка даних дітей

Якщо ви старше 14 років, але не досягли 18 років, ваша згода на обробку ваших персональних даних вимагає схвалення з боку батьків або законного опікуна, і цим ви підтверджуєте, що таке схвалення було надано.

Міжнародна передача даних

Цим ви надаєте однозначну згоду на обробку та передачу ваших персональних даних за межі України для цілей, описаних у Політиці, зокрема до юрисдикцій, які не визнані Україною як такі, що забезпечують належний рівень захисту.

Права

На додаток до прав на доступ, виправлення та видалення, описаних у Політиці, якщо інше не передбачено законом, ви маєте право:

 • отримувати інформацію про джерела персональних даних, які ми збираємо про вас, та місце, де зберігаються ваші персональні дані;
 • отримувати інформацію про те, хто і у який спосіб має доступ до ваших персональних даних, зокрема про третіх осіб, яким передаються персональні дані;
 • заперечувати проти обробки ваших персональних даних;
 • вимагати змінити або видалити персональні дані, які є недостовірними або обробляються незаконно;
 • на захист ваших персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення або пошкодження, а також від надання відомостей, які є недостовірними чи ганьблять вашу честь, гідність або вашу ділову репутацію;
 • звертатися із скаргами на обробку ваших персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (Омбудсмена) або до суду;
 • застосовувати засоби правового захисту у разі порушень чинного законодавства щодо ваших персональних даних;
 • вносити застереження щодо обробки ваших персональних даних під час надання згоди;
 • відкликати вашу згоду на обробку персональних даних;
 • отримувати інформацію щодо механізму, який використовується для будь-якої автоматичної обробки ваших персональних даних;
 • не бути об’єктом автоматизованого рішення, яке має для вас правові наслідки.

Додаток для України: останнє оновлення – [травень 2021 року]