ЕТИКА ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ

Кодекс етики Herbalife

Кодекс етики Herbalife є основним засобом, який демонструє готовність нашої компанії та всіх її співробітників і зацікавлених сторін дотримуватися етичної та правової поведінки. У кодексі детально описані всі чинні вимоги Компанії щодо етичної поведінки та рекомендації щодо досягнення нашої мети — зробити світ здоровішим і щасливішим.

Працівники компанії Herbalife щороку проходять навчання щодо Кодексу етики. Востаннє Кодекс оновлено 16 грудня 2022 року.

Гаряча лінія з питань етики та дотримання норм

Ми завжди готові вислухати та допомогти! Незалежно від вашої ролі в компанії Herbalife: підрядника, дистриб’ютора, клієнта, постачальника або представника широкої громадськості — ми рекомендуємо висловлювати занепокоєння щодо неналежної поведінки, потенційних порушень законодавства чи можливих порушень нашого Кодексу етики Herbalife, а також інших політик та процедур компанії.

Якщо ви працюєте в Herbalife, краще спочатку поговорити з супервайзером, менеджером, представником відділу етики ведення бізнесу, юридичного відділу чи відділу кадрів. Якщо ви не хочете повідомляти про проблему всередині організації, наполегливо рекомендуємо скористатися наведеними нижче варіантами сповіщення. Якщо ви побачите або почуєте щось, що не відповідає нашим цінностям, у нас є різні способи повідомити про вашу стурбованість, які доступні цілодобово та сім днів на тиждень. Ви можете не боятися переслідувань у якості помсти за звернення до нас, просто зайдіть на сайт IntegrityLine.Herbalife.com або надішліть електронний лист до відділу етики ведення бізнесу на адресу EthicsandCompliance@herbalife.com.  Робота нашої гарячої лінії підпорядковується незалежній третій стороні. Якщо це дозволено законом, скарги можна подавати анонімно.

Herbalife не допускає переслідувань у якості помсти чи будь-якого жорстокого поводження по відношенню до особи, яка висловлює занепокоєння щодо будь-якого потенційного порушення закону, нормативних актів чи політики компанії.

Open laptop icon

Відвідайте

 IntegrityLine.Herbalife.com

email icon - web element

Надішліть листа
EthicsandCompliance@herbalife.com

Кодекс корпоративної етики Herbalife — перегляньте та завантажте Кодекс

Щоб отримати додаткові функції та можливості, завантажте PDF-версію Кодексу етики Herbalife безпосередньо з браузера та перегляньте його в Adobe.

Herbalife Code of Conduct - Dutch - Dec 16 2022

Herbalife Code of Conduct - English - Dec 16 2022

Herbalife Code of Conduct - French - Dec 16 2022

Herbalife Code of Conduct - German - Dec 16 2022

Herbalife Code of Conduct - Italian - Dec 16 2022

Herbalife Code of Conduct - Polish - Dec 16 2022

Herbalife Code of Conduct - Portuguese Brazil - Dec 16 2022

Herbalife Code of Conduct - Russian - Dec 16 2022

Herbalife Code of Conduct - Turkish - Dec 16 2022