Бренд №1 у світі у категорії продутів для зниження ваги
Бренд №1 у світі *
Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Чого потребує ваше тіло?

Дізнатися

Замовляйте новий ювілейний каталог

Читати

Результати наших клієнтів

Подивитися
Проекти Herbalife Nutrition
Дізнатися більше

Будь у формі

Інтернет-журнал для активного способу життя
Статті з актуальними та корисними ідеями, знання й експертиза, натхнення й однодумці — з любов'ю та відповідальністю за кожне слово!

Instagram

@herbalife__ukraine
Підписуйтесь на офіційні сторінки Herbalife Nutrition в Instagram! У кожному з акаунтів ви зможете знайти те, що є цікавим саме саме для вас! Дізнавайтеся всі новини Herbalife Nutrition першими!

YouTube

youtube.com/c/HerbalifeUkraine
Офіційний канал компанії Herbalife Nutrition для російськомовного регіону. Тут ви знайдете інформацію про продукцію Herbalife Nutrition, корисні відеоматеріали про збалансоване харчування, зниження ваги та персональний догляд, а також дізнаєтеся останні новини з індустрії здорового способу життя.

Галерея краси

Унікальне реаліті-шоу, де жінки відкривають себе заново! Повне перезавантаження героїнь. Всього за 3 місяці участі в проекті учасниці змінюють своє тіло, звички харчування, ставлення до себе і до життя.

MyHerbalife.com

Особистий кабінет Незалежного Партнера
Замовлення продукції та багато іншого для Незалежних Партнерів. Якщо ви ще не з нами, то підпишіться й розпочніть свою подорож з Herbalife Nutrition уже сьогодні!

Проекти Незалежних Партнерів

Калькулятор індексу маси тіла

Дізнайтеся, чи перебуває ваша вага в межах норми, чи ні, й отримайте персональні рекомендації

1. Ваша стать
2. Ваш зріст
3. Ваша вага

Новини

Усі новини

Лише «три грами на день» можуть зменшити рівень холестерину в крові

Клінічне дослідження, проведене провідними дослідниками в Італії, підтвердило, що бета-глюкани, знайдені у вівсі, можуть знизити рівень холестерину в крові.

Алік Мкртчян: 15 питань про головне

Фіналіст телепроекту «Майстер-Шеф. Професіонали», відомий харизматичний кухар Алік Мкртчян перепробував безліч методів та інструментів в гонитві за ідеальним тілом. Ефект був, але короткостроковий. Адже після закінчення дієти вага швидко поверталася, прихопивши з собою ще кілька кілограмів. Так було до того моменту, поки Алік не познайомився з компанією Herbalife Nutrition. І зараз у нього – чітке розуміння: до питання схуднення необхідно підходити системно. Пропонуємо вашій увазі розповідь в форматі «питання – відповідь» про те, як Аліку вдалося за три з половиною місяці схуднути на 16 кг без стресу, а з користю для організму. Дивитись відео:

Зірка «Майстер-Шеф. Професіонали» Алік Мкртчян: «До цього мені не допомогла жодна дієта»

Скинути зайве: Herbalife Nutrition допоміг схуднути фіналісту «Майстер-Шеф. Професіонали» Аліку Мкртчяну

«Вибір року – 2019»: Herbalife Nutrition сьомий раз признаний кращим!

Herbalife Nutrition і ФК «Шахтар» продовжили співробітництво