Стати клієнтом 38 044 393 77 51

Калькулятор індексу маси тіла

Дізнайтеся, чи перебуває ваша вага в межах норми, чи ні, й отримайте персональні рекомендації

Чого потребує ваше тіло?

Дізнатися

Результати наших клієнтів

Подивитися
Проекти Herbalife Nutrition
Дізнатися більше

Будь у формі

Інтернет-журнал для активного способу життя
Статті з актуальними та корисними ідеями, знання й експертиза, натхнення й однодумці — з любов'ю та відповідальністю за кожне слово!

Instagram

@herbalife__ukraine
Підписуйтесь на офіційні сторінки Herbalife Nutrition в Instagram! У кожному з акаунтів ви зможете знайти те, що є цікавим саме саме для вас! Дізнавайтеся всі новини Herbalife Nutrition першими!

YouTube

youtube.com/c/HerbalifeUkraine
Офіційний канал компанії Herbalife Nutrition для російськомовного регіону. Тут ви знайдете інформацію про продукцію Herbalife Nutrition, корисні відеоматеріали про збалансоване харчування, зниження ваги та персональний догляд, а також дізнаєтеся останні новини з індустрії здорового способу життя.

Галерея краси

Унікальне реаліті-шоу, де жінки відкривають себе заново! Повне перезавантаження героїнь. Всього за 3 місяці участі в проекті учасниці змінюють своє тіло, звички харчування, ставлення до себе і до життя.

MyHerbalife.com

Особистий кабінет Незалежного Партнера
Замовлення продукції та багато іншого для Незалежних Партнерів. Якщо ви ще не з нами, то підпишіться й розпочніть свою подорож з Herbalife Nutrition уже сьогодні!

Проекти Незалежних Партнерів

Новини

Усі новини

«Галерея краси»: як змінити себе зовні та зсередини

Нещодавно завершився третій сезон унікального реаліті-шоу «Галерея краси», яке змінює життя людей. Протягом трьох місяців герої проходили нелегкий шлях боротьби з собою, перетворюючись не тільки зовні, але і внутрішньо. Проект сезону 2021 р. запам'ятався яскравими історіями успіху і новими відкриттями. Як все відбувалося, в інтерв’ю каналу «Клатч Онлайн» розказала консультант з харчування проекту «Галерея краси» та Незалежний Партнер Herbalife Nutrition Анна Юдовінська.

Мінус 10 кг за 30 днів: досвід відомого шеф-кухаря та амбасадора Herbalife Nutrition

Відомий український шеф-кухар та амбасадор Herbalife Nutrition Юрій Ковриженко пройшов 30-денний фітнес-марафон Марини Боржемської. За цей час йому вдалося скинути 10 кг, а також стати більш організованим і дисциплінованим в плані харчування і тренувань. Чому Юрій вирішив привести себе в форму, з якими труднощами довелося зіткнуться, хто підтримував і яких результатів вдалося досягти, читайте в матеріалах.

Продукти Herbalife Nutrition восьмий раз поспіль визнані кращими за версією «Вибір року»

Лише «три грами на день» можуть зменшити рівень холестерину в крові

Скинути зайве: Herbalife Nutrition допоміг схуднути фіналісту «Майстер-Шеф. Професіонали» Аліку Мкртчяну

«Вибір року – 2019»: Herbalife Nutrition сьомий раз признаний кращим!